Ana Sayfa instagram Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme

Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme

11379
0

Instagram’da mesajları istemeyerek de olsa sildiyseniz ve geri getirmek istiyorsanız ne yapmanız gerekiyor? Instagram silinen mesajları geri getirme başlığı altında bu işlemi nasıl yapabileceğinize de hep birlikte göz atacağız. Bunun için ücretsiz uygulamalardan yardım alabilirsiniz ve saniyeler içerisinde silinen mesajlara da ulaşabiliyorsunuz.

Instagram uygulaması, direct message özelliği ile birlikte kullanıcılarına mesajlaşma özelliği sunuyor. Arkadaş listenizde yer alan kişilere mesaj atabileceğiniz gibi ekli olmayan kişilere de mesaj atabilirsiniz. Uygulamanın sağ üst köşesinde yer alan ok şeklindeki simgeye tıklayarak mesajlarınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Birçok kaynakta, ınstagram uygulamasını silip yeniden yüklemenin eski mesajları geri getireceğinden bahsedilmiş ancak doğru bir yöntem değil ve daha da önemlisi herhangi bir şekilde fayda sağlamıyor. Az sonra sizlere sunacağımız adımlar sayesinde mesajlarınızı geri getirebileceksiniz. Dilerseniz başlayalım…

“Instagram Mesaage Recovery” isimli web sitesi bu konuda ücretsiz olarak hizmet veriyor. Siteye giriş yaptıktan sonra ınstagram kullanıcı adınızı ya da profil Url’nizi girerek süreci başlatabilirsiniz. Hesap aktif hale geldikten sonra “Mesajları Kurtar” butonuna tıklamanız gerekiyor. Gerçek bir ınstagram kullanıcısı olduğunuzu ispat etmek için doğrulama sürecini de başarıyla tamamlamanız gerekiyor ev bu süreçten hemen sonra silinen mesajlarınızı geri getirebiliyorsunuz.

Google play ve ios mağazalarında yer alan uygulamalardan da faydalanabilirsiniz ve ücretsiz uygulamalar sayesinde silinen mesajları geri getirmek mümkün gibi görünüyor ancak kesin yöntem olduğunu belirtmek biraz ütopik olacaktır. Birçok kaynağa bakıldığında ise Instagram silinen mesajları geri getirme gibi bir durumun mümkün olmadığı ifade ediliyor. Henüz bir kesinlikten bahsedemiyoruz ancak sizinle paylaştığımız web site hakkında çok fazla olumlu yorum var ve birçok kullanıcı da bu siteyi tavsiye etmeye devam ediyor.

Kaynakların büyük bir kısmında da uygulamanın silinip yenden yüklenmesinin fayda sağlayacağından bahsediliyor ancak geçerli bir yöntem değildir. Kimi zaman ınstagram bir sürpriz yapıp eski mesajlarınızı dm kutusunda listeliyor ancak bu durum normal bir şey değil ve öyle zannediyoruz ki bug kaynaklı bir sorun ve uygulamaya bağlı hatalardan bir tanesidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz