Ana sayfa Oyun Telefonda Az Yer Kaplayan Oyunlar

Telefonda Az Yer Kaplayan Oyunlar

110
0

Gündelik hayatlarımızda elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlar, oyunlar konusunda da taleplerimize yanıt veriyor ve bu sayede daha keyifli vakit geçirme şansı elde ediyoruz. Küçük boyutlu ve az yer kaplayan oyunlar başlığı altında size özel bir liste hazırladık ve bu liste sayesinde sizler de telefonlarınızı yormamış olacaksınız. Boyut konusunda tatmin edecek seviyede olan bu oyunlar, sahip oldukları hikaye ile de dikkat çekmeyi başarıyor.

Küçük Boyutlu Oyunlar

Küçük boyutlu oyunlar listesine bir alt başlıkta yer vereceğiz ve hikayelerini okuduktan sonra eğer sizler de beğenirseniz indirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bubble Shooter

Aynı 3 rengi bir araya getirip patlatmak eğlenceli görünmeyebilir ancak oyunu oynamaya başladığınızda ve oyun zorluk seviyesi arttığında emin olun sizler de hırs yapacak ve günün büyük bir kısmını bu oyunu oynayarak geçireceksiniz. Milyonlarca indirmeye ulaşan ve kısa süre içerisinde popüler hale gelen bu oyun ile tanışmanızı istiyoruz. Ücretsiz olduğunu da belirtmek gerekiyor ve oyunu dikkat çekici hale getiren bir diğer unsur da budur.

 

Uçuş Simülatörü

Gerçek bir pilot olmayabilirsiniz ancak hayallerinizdeki mesleği bu oyun ile birlikte yerine getirebilecek ve devasa uçakların kontrolünü elinize alabileceksiniz. 25 Mb’dan az bir boyut ile cihazlarınızı hiçbir şekilde yormayacak ve sizlerin de canını sıkmayacaktır. Verilen görevleri belli bir süre içerisinde yerine getirmeniz gerekiyor ve bu sayede para kazanıp yeni uçaklar ile yolculuk yapma şansı elde ediyorsunuz. Grafik bakımından da tatmin edici bir seviyede olduğunu düşünüyor ve mutlaka tavsiye ediyoruz.

Moto Rider

Trafikte motor kullanmak ve hız yapmak gerçek hayatta çok da eğlenceli olmayabilir ancak sanal alemde dilediğiniz gibi hareket edebiliyorsunuz. Zamana karışı yarışacaksınız ve verilen görevi kısa süre içerisinde tamamladığınızda belli bir ödeme alıyorsunuz. Kazandığınız paralar ile birlikte yeni ve daha dikkat çekici motorlara sahip olabilirsiniz.

Motor tutkunlarının tercih ettiği en keyifli ve en hızlı oyunlardan bir tanesidir. Ücretsiz olmasının yanı sıra boyutunun çok az olması da akıllı telefon kullanıcılarını tatmin etmeyi başarıyor.

Pou

Sanal bebek kavramını çok daha farklı bir boyuta taşıyan bu oyun da cihazlarınızı hiçbir şekilde yormayacaktır. Onu besleyip büyütmek için elinizde birçok fırsat var ve gözlerinizin önünde gelişen bu canlı için sizler de emek harcayacaksınız. Her günü yemini ve suyunu vermek durumundasınız ve bununla da kalmayıp oyun oynayıp eğlenceli vakit geçirmesine yardımcı olacaksınız. Pou her daim ilgi bekliyor ve kısa süreliğine terk ettiğinizde mutsuz olabiliyor. Eminiz ki onu kaybetmek istemeyeceksiniz.

Chess Free

Satranç tutkunlarının vazgeçilmezi olan bu oyun, Google Play mağazalarında ücretsiz olarak yerini almaya devam ediyor. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz gibi eğer dilerseniz bilgisayar karşı da mücadele verebilirsiniz. Hem keyifli hem de verimli zaman geçirmek istiyorsanız eğer bu oyun en doğru tercihlerden bir tanesi olacaktır.

Grafik gerektiren bir oyun değil ve zaten satranç için de buna ihtiyaç duymayacaksınız. Zorluk seviyesini ayarlayabiliyorsunuz ve kendinizi geliştirdiğiniz takdirde en zor seviyede de başarı elde edebilirsiniz. Her geçen gün daha kalabalık bir kitle tarafından tercih ediliyor ve an itibarıyla milyonlarca kullanıcıya ulaşmış durumda. Sizler de dilediğiniz an indirme işlemini gerçekleştirebilir ve bu heyecana ortak olabilirsiniz. Kurallar hakkında bilgi sahibi değilseniz eğer oyun içerisinde bu konuda da gerekli bilgi verilecek ve hareketler konusunda da sizlere yardımcı olacaklardır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here