Ana Sayfa Mobil Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

185
0
baskasinin-whatsapp-mesajlarini-okuma

WhatsApp mesajlarını okumak mümkün fakat gizliliği ihlal edeceğinizi ve bunun bir suç olduğunu da unutmamak gerekiyor. WhatsApp’ta başkasına gelen mesajlar nasıl okunur sorusuna yanıt vermek adına buradayız ve bir uygulama desteği almanız gerekiyor. Herhangi bir program olmadan ne yazık ki bu işlemi yapamıyorsunuz.

WhatsApp web for whatscan isimli uygulama şu an için en güvenilir isimlerden biri ve zaten milyonlarca insan da bu programı tercih ediyor. Bunun bir suç olduğunu bir kez daha hatırlatmak gerekiyor ve tespit edildiği takdirde hakkınızda işlem yapılabileceğini de unutmamanızda fayda var.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Oku

Dilerseniz konuyu çok fazla dağıtmadan hangi adımları takip etmeniz gerektiğine detaylı bir şekilde göz atalım ve soru işaretlerini de yok etmiş olalım.

  • Programı akıllı telefon ya da tabletinize indirdikten hemen sonra kurulumu yapabilirsiniz.
  • Mesajlarını okumak istediğiniz telefondan whatsapp web sekmesini kullanarak whatscan uygulamasındaki qr kodu okutmanız gerekiyor.
  • Bu adımları eksiksiz takip ettiğiniz takdirde kişinin anlık mesajlaşmaları sizlere ulaşacak ve kendi cihazınızda bu sohbetleri görüntüleme şansı elde edeceksiniz.
  • Burada önemli bir husus var. Cihazı kullanan kişi farklı bir cihaz ile bağlantı sağladığı anda uygulama bağlantısı kopuyor ve haliyle mesajlar size gelmiyor olacaktır.
  • Bu tür durumlarda qr kod okutma işlemini bir kez daha yapmanız gerekiyor. Aksi takdirde sohbet mesajları ve dosya detaylarına hiçbir şekilde ulaşamıyorsunuz.

Uygulama Ücretli mi?

Uygulama şu an için ücretsiz ve çok fazla kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Dijital dünyada kısa süreli bir araştırma yaparsanız eğer download linkine de ulaşabilirsiniz. Fakat unutmadan bir kez daha hatırlatmak gerekiyor ki bu yaptığınız bir suç teşkil ediyor ve kişi tarafından tespit edildiğinde suç duyurusunda bulunabileceğini de belirtmekte fayda var. Genellikle sevgilisini ya da eşini takip etmek isteyenlerin kullandığı bir uygulama ve gizlilik haklarını da ortadan kaldırıyor.

Kullanımı gayet basit ve zaten kullanıcı yorumlarını incelerseniz bunu sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Şu an için piyasada buna benzer sayısız program var ancak büyük bir kısmı ücretli olduğu için pek de fazla tercih edilmiyor.

Dosyalara Ulaşabiliyor muyum?

Sohbet uygulaması üzerinden gerçekleştirilen tüm işlemler an be an cihazınıza ulaşıyor ve haliyle gönderimi yapılan dosyaları da görüntüleme şansı elde ediyorsunuz. Yazımızın başında da dile getirdiğimiz gibi şu ana kadar ki en kullanışlı programlardan biri ve uygulaması da gayet basit.

Sizler de merak ettiğiniz sohbetleri ve kişileri bu uygulama sayesinde takip edebilirsiniz ve bunları belge olarak da kullanabilirsiniz. Farklı birçok alternatif program olduğunu da hatırlatmak isteriz ancak sizlere bahsettiğimiz uygulama kadar işlevsel değil ve sorun yaşayabiliyorsunuz.

Dikkat etmeniz gereken bir husus var ve bunu da hatırlatmak isteriz. Eğer cihaz bağlantısı kesilirse herhangi bir şekilde sohbet mesajlarına ya da dosyalara ulaşamazsınız. Bu yüzden bağlantıyı sürekli olarak kontrol etmeniz gerekiyor ve karşı taraf farklı bir cihaza bağlandığı anda uygulama ile olan bağlantı da otomatik olarak kesilecektir.

Tekrar QR kod okutma işlemi yaparak bağlantı kurabilir ve WhatsApp başkasına gelen mesajlara yeniden erişim sağlayabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı gayet kolay ve şu an için en çok tercih edilen programlardan biri olduğunu da bir kez daha hatırlatmak isteriz. Hemen şimdi download edebilir ve kurulumu da yine sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz