Ana sayfa Android Whatsapp Sohbetleri Android’den iPhone’a Nasıl Aktarılır?

Whatsapp Sohbetleri Android’den iPhone’a Nasıl Aktarılır?

23
0
whatsapp-sohbetleri-androidden-iphonea-nasil-aktarilir

Whatsapp sohbetleri android’den iPhone’a nasıl aktarılır sorusuna yanıt vermek adına buradayız ve bunun öncesinde dilerseniz bu uygulamayı detaylı bir şekilde ele alalım ve birlikte inceleyelim.

Whatsapp, en gelişmiş ve en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri ve bu uygulama sayesinde sizler de internet bağlantınızın olduğu her noktadan iletişim kurabiliyor ve arkadaşlarınız ile sınırsız sohbet edebiliyorsunuz. Aynı zamanda dosya aktarımı konusunda da bir numaralı uygulama diyebiliriz ve ücretsiz olması da whatsapp ismini bir adım daha öne taşıyor.

Whatsapp Sohbetleri Android’den iPhone’a Aktarma

Whatsapp uygulaması, internet bağlantısı kullanılarak sohbet edebileceğiniz, görüntülü konuşabileceğiniz ve aynı zamanda dosya aktarımı yapmanıza yardımcı olan uygulamalardan bir tanesidir. Kullanımı gayet kolay ve ücretsiz olarak da download edebilirsiniz.

İçerisinde yer alan smiley ve gif desteği ile birlikte daha keyifli bir sohbet ortamı yaratabilir ve hatta bu sohbet ortamını daha kalabalık hale getirebilirsiniz.

  • Sohbet aktarımı için bir programa ihtiyacınız olacaktır ve program desteği olmadan ne yazık ki sohbetleri bir başka cihaza aktaramıyorsunuz. Editörlerimizin mercek altına aldığı ve uzunca bir süredir incelediği bu program gayet güvenilir ve herhangi bir şekilde kişisel bilgilerinize ya da verilerinize müdahale etmiyor. Android whatsapp to iphone programından söz ediyoruz. Dijital dünya aracılığı ile sizler de bu programı indirebilir ve kurulumunu da sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.
  • Programı kurduktan sonra çalıştırmayınız ve android işletim sistemine sahip olan cihazınızı kullanarak ayarlar uygulaması üzerinden usb ayıklama seçeneğini aktif hale getirin.
  • IPhone cihazınızda icloud yedek ve iPhone’mu bul seçeneklerini deaktif hale yani kapalı hale getirin.
  • Android cihazınızı usb kablosu kullanarak bilgisayarınıza bağlayın ve kurulu programı çalıştırın.
  • Ayarlar-sohbet ayarları-yedekle adımlarını takip ederek whatsapp konuşma yedeğini bilgisayarınıza indirin.
  • Database menüsünü açın ve android cihazınızın üstüne sağ tıklayarak database to iphone’u seçin.
  • Onay verdiğiniz takdirde sohbet mesajları anlık olarak aktarılacaktır.

Sohbetleri android işletim sistemine sahip cihazlarınızdan ios cihaza aktarmak için yapmanız gerekenler bu şekilde. Adımları eksiksiz bir şekilde takip ettiğiniz takdirde herhangi bir sorun yaşamayacaksınız ve farklı bir programa da ihtiyacınız kalmayacaktır.

Program güvenilir mi?

Editörlerimiz, bu konuda en az sizler kadar hassas davranıyor ve bu hassasiyet ile birlikte en güvenilir programı öneriyoruz. Merak etmeyin kullanmaya başladığınız andan itibaren tavsiye ettiğimiz bu programın ne kadar güvenilir ve işlevsel olduğunu sizler de kendi gözleriniz ile görecek ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız. Elbette forumlarda ve online dünyada çok fazla tavsiye var ve farklı program isimleri ile de karşı karşıya geleceksiniz ancak uygulama konusunda sizlere önerdiğimiz program kesinlikle bir adım daha önde ve daha da önemlisi çok daha güvenilir.

Program olmadan bu işlemi ne yazık ki yapamıyorsunuz ve bu aşamada programa her daim ihtiyacınız olacaktır. aktarım tamamlandıktan sonra programı silebilirsiniz ve herhangi bir şekilde ihtiyacınız kalmayacaktır. Sohbetleriniz sizin için bir belge niteliği taşıyor ya da önem arz ediyorsa eğer bu program ile birlikte aktarımı dilediğiniz cihaza yapabiliyorsunuz. Gayet basit ve herhangi bir ücret ödemeden işlem yapabileceğinizi de özellikle hatırlatmak isteriz.

Kullanım kolaylığının yanı sıra aynı zamanda daha hızlı işlem yapabilme özelliği de bir adım daha öne çıkıyor ve bu ayrıntıyı da es geçmemek gerekiyor. Hemen şimdi indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here