Ana Sayfa Oyun En İyi Steam Profil Resmi

En İyi Steam Profil Resmi

5662
0
Steam Profil Resmi

En popüler oyun dağıtıcısı olan Steam, oyuncuların en uğrak mekanlarından biri olarak görülmektedir. Her geçen gün kullanıcı kitlesini artıran Steam, yapmış olduğu yenilikler ile daha kullanışlı olmaya devam etmektedir. Yazımızda en güzel Steam profil resmi, Steam profil resmi yapma ve Steam profil resmi değiştirme konularının detaylı bilgilerini yazımızda bulabilirsiniz.

Steam Nedir?

Dünyanın en popüler oyunu olan Steam, 2003 yılında Valve tarafından ortaya çıkmış ve günümüzde ise aktif olarak kullanılmaya devam etmektedir. Binlerce oyunu bünyesine katan Steam, yaptığı indirimleri ile de her zaman gündemde olmayı başarmıştır. Oyuncuların iletişimini oyun içinde buluşmasını sağlayan Steam, Half-Life, CS:GO, Left 4 Dead gibi oyunları da bünyesinde barındırmaktadır.

steam-profil-resmi

Steam Profil Resmi

Steam hesabınızı kendi isteğiniz doğrultusunda özel ya da herkese açık yapabilirsiniz. Steam profiliniz herkese açık ise görüntülenmesini istediğiniz bilgilerin ayarlanması ise size kalmış bir durumdur. Steam hesabınızın profil resmini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Profil fotoğrafı olarak ister kendi resminizi ister manzara resmi koyabilirsiniz. Profil resmi koymak istemiyorsanız işlemlerinize fotoğrafsız bir şekilde devam edebilirsiniz. Özelleştirme seçeneklerini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

steam-profil-resmi steam-profil-resmi steam-profil-resmi steam-profil-resmi steam-profil-resmi steam-profil-resmi steam-profil-resmi

Tarayıcınızdan Steam’i ziyaret edin. Steam’a ID numaranız ile giriş yapın. Sağ üst kısımda yer alan kullanıcı adı ve açılır menü bölümünden profili görüntüleyi seçin. Profili Görüntüle’yi tıklayarak profil sayfasına giriş yapın ve ardından Düzenle düğmesini tıklayın. Hemen aşağıda yer alan Avatar bölümüne giriş yapın. Dilediğiniz görüntüyü Dosya seç’i tıklayarak seçebilirsiniz. Resmi seçtikten sonra “Yükle” butonunu tıklayarak resmi yükleyin ve birkaç saniye içinde senkronize olacaktır.

Steam  profil resminizi steam uygulamasından değiştirmek için de aynı işlemi yapabilirsiniz. Profil resmini değiştirme işlemi bittikten sonra sağ bölümde yer alan Gizlilik ayarlarından bilgilerinizin gösterilip gösterilmeyeceğini seçebilirsiniz.

Steam Profil Resmi Yapma

Steam profil resmi yapmak istiyorsanız,hazır web siteleri ya da sizlerin bulmuş olduğu steam profil resimlerini düzenleyerek Steam profilinizde kullanabilirsiniz. Steam profil resmi boyutu 184×184 olarak kullanabilirsiniz. Daha yüksek bir fotoğrafta Steam’e yükleyebilirsiniz. Kendisi gerekli çözünürlüğe ve boyuta optimize edecektir.

Makalemizde Steam nedir? Steam profil resmi, Steam profil resmi yapma ve Steam profil resmi değiştirme konuları ile ilgili detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Konu hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından yazabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz