Ana Sayfa İnceleme Telefonla Araç Takibi Nasıl Yapılır?

Telefonla Araç Takibi Nasıl Yapılır?

546
0

Kalabalık araç filosuna sahip şirketler için muazzam bir fırsattan bahsedeceğiz. Yalnızca şirketler için değil, birçok farklı kurum ve kuruluş ile birlikte şahıslar için de önemli bir avantaj olduğunu düşünüyoruz. Akıllı telefonlarınızı kullanarak sizler de araç takibi yapabiliyorsunuz ve bugünkü yazımızda telefonla araç takibi nasıl yapılır? Sorusuna yanıt vermeye çalışacağız. TrackR Bravo isimli cihaz sayesinde sizler de dilediğiniz aracı takip edebiliyorsunuz. Peki ama nasıl?

Crowd olarak adlandırılan gps destekli bir sistem sayesinde araç takibi yapmak mümkün hale geliyor. Takip işlemini gerçekleştiren cihazlardaki id bilgisi ile birlikte telefonun konum bilgisi gps sistemi üzerinde buluşturuluyor ve takip işlemi bu sayede sorunsuz bir hal alıyor.

TrackR isimli cihaz ise bu eylemi tek bir tuşa indirgemiş durumda ve büyük kolaylık sunduğunu da belirtmek gerekiyor. Cihazı edindikten sonra yapmanız gereken işlem ise telefon eşleşmesini sağlayacak olan market uygulamasını download etmek olacaktır. TrackR Lost Tracker isimli uygulamayı edindikten sonra sizler de araç takip eylemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Cihazdan da bahsetmek istiyoruz ve minimal yapısı ile anahtarlık olarak da kullanabiliyorsunuz. Araçta yer alacak olan bu cihazı aracın herhangi bir yerine kolayca monte edebiliyorsunuz. Tasarımı oldukça şık ve bu cihazın uygulama ile eşleşmesi doğrultusunda da araç takibi sorunsuz bir şekilde yapılabiliyor. Peki yalnızca araç mı takip edebiliyoruz? Bunun dışında kişi ve evcil hayvanları takip etmek mümkün mü? Dilerseniz bu soruya da yanıt verelim…

Kişileri ve Evcil Hayvanları Takip Edebilir miyiz?

Cihazı, evcil hayvanlarınıza ya da takip etmek istediğiniz kişiye yerleştirdiğiniz takdirde takip işlemini sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Evcil hayvan sahipleri için de muazzam bir fırsat olduğunu düşünüyoruz ve an itibarıyla binlerce hayvan sahibi de bu cihazı kullanmayı tercih ediyor. Çocuklarını takip etmek isteyen ailelerde bu cihaz yardımı ile ve elbette akıllı telefonları sayesinde takip eylemini daha kusursuz bir seviyeye taşıyabiliyorlar. Dilerseniz siler de cihazı temin edebilir ve uygulama üzerinden takibi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz