Ana sayfa instagram Başkasının instagram Hikayesi Nasıl Kaydedilir?

Başkasının instagram Hikayesi Nasıl Kaydedilir?

333
0

Sosyal medyanın devlerinden bir tanesi olan Instagram, hikaye özelliği ile de kullanıcılarına hitap etmeyi başarıyor. Bu yazımızda sizlere başkasının instagram hikayesini kaydetme işleminden bahsedeceğiz bildiğiniz gibi güncelleme ile birlikte artık instagram üzerinden story, yani hikaye paylaşabiliyorsunuz.

Görseller bu sayede daha uzun sürse profillerinizde kalıyor ve 24 saat boyunca gösteriliyor. Daha fazla etkileşim almak ve yine daha fazla insana ulaşmak adına gayet güzel bir ayrıcalık olduğunu da belirtmekte fayda var. Şimdi dilerseniz asıl başlığımıza dönelim ve hoşunuza giden bir hikayeyi nasıl kaydedebileceğinize de hep birlikte göz atmış olalım.

Başkasının instagram Hikayesini Kaydetme

Bunun için bir uygulamadan yardım almak durumundasınız ve Story Saver olarak mağazalardaki yerini alan ücretsiz uygulama ile birlikte sizler de listenizdeki herhangi bir kişinin ya da profili herkese açık olan bir kişinin hikayesini dilediğiniz an kayıt altına alabiliyorsunuz. Hoşunuza giden bir hikaye olabilir ya da o an saklamak isteyebilirsiniz. Mağazaya giriş yaparak Story Saver uygulamasını ücretsiz olarak indirin ve kurulumunu yapın. Devamında uygulamanız gerekenler ise gayet basit ve dilerseniz bu adımları da yine hep birlikte incelemiş olalım.

Uygulamayı kurduktan sonra karşınıza çıkan listeden, hikayesini indirmek istediğiniz kişiyi seçiyorsunuz ve save butona basıyorsunuz. İşlem tamam. İndirilen hikayeler Story Saver uygulamasına ait dosyaya kayıt ediliyor ve dilediğiniz zaman buradan çekebiliyorsunuz.

Ayarlar bölümünden kayıt yerini değiştirebilir ve farklı bir alana da kayıt edebilirsiniz. Bu uygulamanın Android kullanıcılarına özel bir uygulama olduğunu da hatırlatmak gerekiyor. Iphone kullanıcıları için de birçok uygulama mevcut ancak orijinal programlar olmadıkları için çok fazla tavsiye etmiyoruz. Eğer Android işletim sistemi kullanıcısı iseniz sizler de tavsiye ettiğimiz program ile birlikte hikayeleri sorunsuz bir şekilde kaydedebilir ve hatta arkadaşlarınız ile de paylaşabilirsiniz.

Uygulama kullanmadan direkt instagram üzerinden kayıt işlemi yapamıyorsunuz ancak yakın zamanda instagram’ın bu tür bir hizmet sunacağını artık kayıt butonunun da yer alacağını düşünüyoruz çünkü bu konudaki talepler her geçen gün biraz daha artıyor ve instagram da buna kayıtsız kalmayacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here