Ana sayfa Whatsapp Whatsapp’ta Grup (Çoklu) Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?

Whatsapp’ta Grup (Çoklu) Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?

778
0

İletişim kurmak için sizler de Whatsapp’ı tercih ediyorsanız eğer fazlasıyla şanslı olduğunuzu da bilmeniz gerekiyor. Dünya üzerindeki en popüler iletişim uygulaması hakkında konuşacak ve Whatsapp’ta grup görüntülü konuşma nasıl yapılır? Sorusuna yanıt vereceğiz.

Bildiğiniz gibi yalnızca metin bazında değil, görüntülü olarak da konuşma yapabiliyor ve sohbet edebiliyorsunuz. Arkadaşlarınızın mimiklerini de görebilmek adına görüntülü konuşmaya ihtiyacınız olacaktır ve daha da önemlisi bu görüşmeleri daha kalabalık bir ekip ile de yerine getirmek mümkündür.

Whatsapp’ta 4 kişiye kadar görüntülü konuşma mümkün ve internet bağlantınız güçlü ise bu görüşme esnasında herhangi bir sorun yaşayacağınızı da kesinlikle düşünmüyoruz. Android işletim sistemine sahip kullanıcıların yanı sıra ios kullanıcıları da bu ayrıcalıktan en iyi şekilde faydalanabiliyorlar. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden bu konuşmanın nasıl yapılacağını da hep birlikte incelemiş olalım.

Whatsapp Çoklu Görüntülü Konuşma

1. Whatsapp uygulamasını açtıktan sonra görüntülü konuşma yapmak istediğiniz ilk kişiyi görüntülü olarak arayın. Ana ekran üzerindeki kamera uygulamasına tıkladığınız anda görüntülü konuşma talebi karşı tarafa gönderiliyor ve kişi onay verdiği takdirde sizler de sohbet etmeye başlayabiliyorsunuz.

2. Sonrasında ise sağ üst köşede yer alan artı simgesine basarak eklemek istediğiniz kişilere de davet gönderebiliyorsunuz. İlgili kişiler bu daveti kabul ettikleri takdirde sohbet kalabalık bir hal alacaktır.

3. Whatsapp uygulaması üzerinden başlatacağınız görüntülü konuşmalarda kişi davetini siz yapabiliyorsunuz ancak eğer isterlerse davette bulunan kişiler de arkadaşlarını davet etme hakkına sahiptir. Görüntülü ve sesli konuşma ile birlikte iletişimi çok daha güçlü ve çok daha keyifli hale getirmek mümkündür.

Android ve ios kullanıcıları için aynı yöntem geçerlidir ve saniyeler içerisinde siler de görüntülü konuşmayı başlatabiliyorsunuz. Milyonlarca insanın tercih ettiği bu uygulama ile birlikte iletişim kurmak gerçekten çok daha kolay ve bununla birlikte eğlenceli olduğunu da görebiliyoruz.

Bu eğlenceye sizler de ortak olmak isterseniz eğer hemen şimdi yerinizi alabilir ve Whatsapp’ta Grup Görüntülü Konuşma başlatabilirsiniz. Bunun için herhangi bir ücret ödemek zorunda olmadığınızı da hatırlatmakta fayda var diye düşünüyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here