Ana Sayfa Sosyal Medya Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme

747
0

Anlık fotoğraflar ile birlikte sizler de etkileşimi çok daha hızlı hale getirebilir ve bu platformda da fenomen birine dönüşebilirsiniz. Snapchat kullanıcı adı değiştirme bilgisinden hemen önce bu mecra ile ilgili birtakım detayları sizinle paylaşmak istiyoruz.

Bildiğiniz gibi son dönemde insanlar zamanlarının büyük bir kısmını sosyal mecralarda geçiriyor ve dijital dünya onlar için vazgeçilmez bir hal almış durumda. Snapchat de bu platformlardan bir tanesidir ve çok popüler olduğunu hatırlatmak gerekiyor. Henüz üye değilseniz eğer sizler de üyelik işlemlerinizi saniyeler içerisinde yerine getirebilir ve bu aileye katılabilirsiniz.

Snapchat kullanıcı adı değiştirme konusuna geri dönelim ve neler yapmanız gerektiğine hep birlikte göz atalım. Görünen isminizi dilediğiniz an değiştirebilirsiniz ve bu işlemi yerine getirmek oldukça kolay. Snap ekranının hemen üst kısmında yer alan çark simgesine dokunarak sizler de ayarlar menüsüne geçiş yapabilirsiniz ve bu menü ile birlikte isim değişikliğini de kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Karşınıza çıkacak olan pencereden isim butonunu seçerek burada dilediğiniz gibi değişiklik yapabiliyorsunuz ve elbette Snapchat kuralları dahilinde olması gerektiğini de unutmamak gerekiyor. Peki ama kullanıcı adı değişikliğini nasıl yapacaksınız?

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Sosyal mecralarda kullandığınız takma isimler ya da kullanıcı adları, sizi en iyi şekilde temsil eden ve hatta takipçilerinizin sizi tanımasını sağlayacak olan anonim çalışmalardır. Etkileyici ve dikkat çekici bir kullanıcı adı belirlediğiniz takdirde emin olun profilinizi ziyaret edenlerin sayısı da kısa süre içerisinde artacaktır.

Değişiklik yaparak daha farklı bir kullanıcı adı belirlemek isterseniz eğer yapmanız gereken şey ne yazık ki tahmin ettiğiniz kadar kolay değil ve hatta snapchat buna izin vermiyor. Bu yüzden kullanıcı adı alırken dikkatli davranmanızı tavsiye ediyoruz ve tek seferlik seçim yapabileceğinizi de unutmamanız gerekiyor. Yeni bir kullanıcı adı için yeni bir snap hesabına ihtiyacınız olacaktır ve bu konuda ne yazık ki platformun katı bir tutuma sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Snapchat Kullanıcı adımı Hiçbir Şekilde Değiştiremez miyim?

Maalesef bu mümkün görünmüyor. Mail atsanız ya da destek birimi ile iletişime geçseniz dahi bu konuda sizlere yardımcı olmuyorlar. Hesaplarınızı oluştururken dikkatli davranmak durumundasınız, aksi takdirde bu kullanıcı adını bir ömür boyu kullanmak durumunda kalacaksınız.

Bildiğiniz gibi sektörde hizmet veren sayısız sosyal mecra var ve her biri kullanıcı adı değişikliği konusunda sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor ve yanınızda yer alıyor ancak Snapchat bu konuda nedenini bilmediğimiz katı bir tutuma sahip ve bu da onları sıkıntılı bir platforma dönüştürüyor. Birçok farklı kaynakta isim değişikliğine gidebileceğiniz belirtiliyor ancak hatalı bilgi olduğunu belirtmek isteriz ve bu konuda yanlışlara devam ediyorlar.

Snapchat kullanıcı adı değişikliği yapmak istediğinizde yeniden isim soy isim ve kişisel bilgiler ile birlikte hesap oluşturmak durumundasınız. Yeni bir hesap demek yeni bir kullanıcı adı demek ve bunun dışında bir başka alternatif karşınıza çıkmayacaktır. Snap hesabınız varsa eğer veda etmek durumundasınız ve çok takipçili hesaplar için bu durum biraz daha sıkıntılı olacaktır.

Instagram ya da Facebook gibi mecraların bu konuda daha insaflı olduklarını görebiliyoruz ve hatta daha esnek davranıyorlar. Bu tutum onları sektörde bir adım daha öne taşıyor ve üyelerinin taleplerine yanıt veriyor olmaları da yine bu mecraları daha tercih edilir ve daha popüler hale getiren unsurlardan bir tanesidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz