Ana Sayfa Mobil Whatsapp Mesajları Kaydetme Yöntemleri Neler?

Whatsapp Mesajları Kaydetme Yöntemleri Neler?

161
0
whatsapp-mesajlari-kaydetme

Whatsapp mesajları kaydetme işlemi ana konumuz ve nasıl ya da ne şekilde yapabileceğinizi de yine bu yazıda bulabileceksiniz. Whatsapp, yayın hayatına başladığı günden bu yana en hızlı büyüme kaydeden uygulamalardan biri haline geldi ve bu başarıyı da fazlasıyla hak ettiğini düşünüyoruz.

Sohbet uygulamaları arasında belki de en güvenilir ve işlevsel olanı… Metin bazlı içeriklerin yanı sıra görsel ve video destekli dosyalarınızı da anlık gönderebiliyor ve paylaşımda bulunabiliyorsunuz. Üstelik tüm bunları hiçbir ücret ödemeden yapabiliyor olmanız da uygulamayı daha popüler ve daha tercih edilir hale getiriyor. Milyonlarca insanın tercih ettiği sohbet uygulamalarından biri olan Whatsapp hakkında konuşacağız.

Az önce de söylediğimiz gibi yalnızca metin bazlı değil, aynı zamanda video ve görsel destekli içerikleri de saniyeler içerisinde sohbet ekranına ekleyebiliyor ve gönderim sağlayabiliyorsunuz.

Whatsapp Mesajları Nasıl Kaydedilir?

Kullanım kolaylığına bağlı olarak örnek teşkil ediyor ve rakiplerinin kendini geliştirmesi adına da önemli bir uygulama olduğunu düşünüyoruz. Henüz kullanmadıysanız ve bu deneyimi yaşamadıysanız sizler de download edebilir ve kendinize bir hesap oluşturabilirsiniz. Peki ama mesajları nasıl kaydedeceğiz? Gelin ana konumuza dönelim ve bu işlemin nasıl yapılacağını hep birlikte inceleyelim.

  • Whatsapp Messenger uygulamasını açtıktan sonra sohbet ettiğiniz kişinin sohbet ekranına girin ve kaydetmek istediğiniz mesajı bulun.
  • Bu mesajın üzerine basılı tuttuğunuz takdirde bir yıldız simgesi çıkacaktır.
  • Yıldız simgesine bastığınız takdirde ilgili mesaj kayıt altına alınıyor ve dilediğiniz zaman bu kayıtlı mesajı görüntüleyebiliyorsunuz.
  • Sağ üst köşede yer alan üç nokta simgesine basın ve seçenekler menüsü aracılığı ile yıldızlı mesajlara ulaşın. Kaydettiğiniz tüm mesajlar liste halinde karşınıza çıkacaktır ve eğer isterseniz kayıtlı mesajları manuel olarak tek tek silebilirsiniz.

Neden Böyle Bir Özellik Var?

Whatsapp, kullanıcı odaklı ve yine onların fikirlerine önem veren uygulamalardan bir tanesidir. Önemli gördüğünüz ve unutmamak adına not etmek istediğiniz mesajları kaydetmenize fırsat veriyor ve bu konuda da gayet başarılı bir sunum yapıyor. Sizler de notlarınızı bu şekilde alabilir ve kayıt altında tutabilirsiniz. Whatsapp kullanıcıları bu özellikten memnun ve aslında kendi içinizde bir arşiv oluşturma şansı elde ediyorsunuz. Bunun için ek bir program ya da ücret ödemenize de gerek yok ve bir tek tık ile kayıt altına alabiliyorsunuz.

Kayıtlı Mesajları Silebilir miyim?

Kaydettiğiniz mesajlar artık not değeri taşımıyor ya da işinize yaramıyorsa elbette silebilirsiniz. Whatsapp uygulamasına girdikten hemen sonra sağ üst köşede yer alan üç nokta sembolüne tıklayıp seçenekler menüsüne geçiş yapın. Bu menü aracılığı ile yıldızlı mesajlara ulaşabiliyorsunuz ve silme işlemini destek tek yani manuel olarak yapabiliyorsunuz. Kaydettiğiniz tüm mesajlar bu alanda ve dilediğiniz an silebilirsiniz.

Whatsapp, profesyonel kullanım ile birlikte çoğu zaman hayat kurtarıyor ve aslında telefonlarımızı elimizden düşürmüyor olmamızın en önemli nedenlerinden bir tanesi de whatsapp uygulamasıdır. Kısa süre içerisinde inanılmaz bir büyüme kaydedildi ve bunu da fazlasıyla hak ettiklerini düşünüyoruz. Sizler de hemen şimdi download edebilir ve hesaplarınızı oluşturabilirsiniz.

Rehberinizdeki insanlar ile anlık sohbet etmek adına ihtiyacınız olacak olan bir uygulama ve tamamen ücretsiz olması da en büyük artılardan bir tanesidir. Hatta dilerseniz iş görüşmelerinizi ve önemli toplantılarınızı da yine bu uygulama aracılığı ile görüntülü olarak da yerine getirebilir ve yine uygulama üzerinden kayıt tutabilirsiniz. Bu konuda da beklentilerinize en iyi şekilde yanıt verecektir diye düşünüyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz