Ana Sayfa Sosyal Medya Tiktok’ta Yaş Değiştirme Nasıl Yapılır?

Tiktok’ta Yaş Değiştirme Nasıl Yapılır?

161
0
tiktokta-yas-degistirme-nasil-yapilir

Ünlü dünyasının yeni gözdesi olan Tiktok, kısa videolar ile birlikte farklı ve eğlenceli içerikler üretmek isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Şu an Büşra Peki ve Burcu Esmersoy gibi ünlü isimler bu mecrayı en iyi şekilde kullananlardan yalnızca birkaçı. Bizler ise Tiktok’ta yaş değiştirme işleminin nasıl yapılacağına göz atacağız ve tabii bu süreçte neler yapmanız gerektiğini de detaylı bir şekilde aktarmış olacağız.

Kaliteli içerikler üretmek için gayet ideal bir platform ve sıra dışı filtreler ile birlikte sizler de bu mecrayı daha öz verili bir şekilde kullanabilirsiniz. Tiktok, kısa süre içerisinde büyüme ve gelişme kaydeden alanlardan biri ve doğru kullanıldığında sizler de gerçek bir fenomene dönüşebilirsiniz.

Bu yazımızda ise sosyal medya aracında neler yapabileceğinizi ve yaşınızı nasıl değiştirebileceğinizi anlatacağız. Ne yazık ki basit bir işlem değil ve bunun için Tiktok yöneticileri ile iletişim kurmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Tiktok’ta Yaş Değiştirme

Profilinizi giriş yaptıktan hemen sonra sağ üst köşede yer alan üç nokta simgesine tıklayın ve destek butonu ile devam edin. Buradan yetkililere mesaj atabilir ve doğum tarihinizi değiştirme taleplerinizi de doğrudan iletebilirsiniz.

Kimlik Talep Edilebilir

Fake hesap olmadığınızı ve daha da önemlisi bu hesabın gerçek sahibi olup olmadığınızı kontrol etmek ve aynı zamanda teyit etmek adına sizlerden kimlik bilgisi talep edilebilir. Az önce de ifade ettiğimiz gibi Tiktok bu konuda güvenlik önlemlerini bir adım daha öne taşıyor ve profillerinizde yapacağınız değişiklikler için ed gerekli önlemler alıyor.

Kimlik talep edildiği takdirde sizler de belge yükleyebilir ve ilgili adrese mail atabilirsiniz. İncelemeler yapıldıktan hemen sonra doğum günü bilgileriniz ve haliyle yaş detayı da değiştirilecek ve sizlere olumlu dönüş yapılacaktır.

Tiktok Hesabı Açma İşlemi

Tiktok resmi sitesini ziyaret ederek sizle de kişisel bilgilerinizi girebilir ve üye kayıt formunu doldurduktan hemen sonra Tiktok hesabı açabilirsiniz. Saniyeler sürecek işlem sonrası artık üye olmuş ve bir hesabı sahibi olmuş olacaksınız. Sizler de video çekebilir ve içerik üreterek fenomen olabilirsiniz. Daha özgün ve daha sıra dışı içerikler ile birlikte kısa süre içerisinde büyümek mümkün ve hali hazırda bunu yapan ve bu alanda başarılı olan binlerce insan olduğunu da net bir şekilde görebiliyoruz.

Yeni hesabınız ile birlikte sizler de fenomen olma yolunda adım atabilir ve kısa süre içerisinde daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Tiktok, oldukça eğlenceli bir mecra ve son dönemde ünlü isimlerin de sıklıkla tercih ettiği bir platform olmaya devam ediyor. Henüz keşfetme şansınız olmadıysa bir an önce yerinizi alabilir ve en azından incelemelerinizi daha sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.

Tiktok, yalnızca içerik üretmek için değil, aynı zamanda paylaşılan içerikleri takip etmek ve gün içerisinde daha keyifli vakit geçirmek adına tercih edebileceğiniz bir mecradır. Binlerce ve hatta milyonlarca insan gün gün içerikler paylaşıyor ve komik videoların yanı sıra bilgilendirici içerikler de atılıyor. Keşfetmeniz sizler için daha iyi olacaktır ve en azından sosyal medyada olan gelişmelerden geri kalmamış olacaksınız.

Tabii bununla birlikte kalitesiz içeriklerin sayısı da bir hayli fazla ve sıradan içerikler nedeniyle bazı kesimlerce tiktok ismi kötü olarak anılıyor. Siz nerede yer alacağınıza karar verin ve ne tür içerikler üreteceğinizi belirleyin. Emin olun özgün olduktan sonra kısa süre içerisinde takipçi sayınız artacak ve hatrı sayılır bir rakama ulaşacaksınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz