Ana Sayfa Mobil iPhone Rehberi Sim Karta Aktarma Nasıl Yapılır?

iPhone Rehberi Sim Karta Aktarma Nasıl Yapılır?

655
0

Iphone kullanıcılarının en çok merak ettiği sorulardan bir tanesine yanıt vermeye çalışacağız ve “Iphone rehberi sim karta aktarma nasıl yapılır?” başlığı altında gerekli bilgileri sizinle paylaşacağız.

  • Uygulama desteği almak zorundasınız, aksi takdirde işlem yapabileceğiniz herhangi bir alternatif karşınıza çıkmıyor. Bu bağlamda sizlere önereceğimiz uygulama My contacts Backup olacaktır.
  • Uygulamayı ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz ve indirme işleminden sonra giriş yaparak ilk adımı atalım.

  • “MCbackup kişilerinize erişmek istiyor” gibi bir bildirim karşınıza çıkacak ve bu bildirime onay vererek kabul etmelisiniz.
  • Hemen ardından ‘’Yedekle’’ butonuna basın ve kişilerinizi yedeklemeye başlayın.
  • Yedek aldığınız dosyayı taşımak isterseniz eğer bu konuda da uygulamadan faydalanabiliyorsunuz ve ister mail olarak mail adresinize gönderebilir isterseniz de bilgisayar yardımı ile sd kartlara depolayabilirsiniz. Bu konuda da başarılı bir uygulama olduğunu belirtmekte fayda var diye düşünüyoruz.
  • Mail attığınız veya kopyaladığınız kişi listenizi dilediğiniz an alıp kullanabiliyorsunuz. Farklı bir ıphone ya da android telefona da aktarım yapabilirsiniz.

Yukarıda bahsi geçen adımlar, uygulaması gayet kolay bir süreci de beraberinde getiriyor ve yine birçok iphone kullanıcısının öncelikli olarak bu adımları tercih ettiğini de söyleyebiliriz. Çok fazla yardımcı program var ancak sizlere tavsiye ettiğimiz program, rakiplerine nazaran çok daha işlevsel ve çok daha kullanışlıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz