Ana sayfa Sosyal Medya Instagram’da Sizi Engelleyenleri Görme 2019

Instagram’da Sizi Engelleyenleri Görme 2019

6588
0

Fotoğraf ve video paylaşımı için milyonlarca insanın tercih ettiği bir uygulamayı konuşacağız ve bununla birlikte Instagram’da sizi engelleyenleri görme eyleminin mümkün olup olmadığından bahsedeceğiz.

Milyonlarca kullanıcıya ulaşan instagram, gün içerisinde birçoklarımızın sık sık giriş yaptığı ve yakından takip ettiği kusursuz bir mecradır. Yeni arkadaşlar edinebilir ve fotoğraflarınız ile birlikte vidyolarınızı da yakın arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Dilerseniz ticari bir hesap oluşturabilir ve bu hesap üzerinden ürün satışı da gerçekleştirebilirsiniz. Çok yönlü bir uygulama ancak bizler asıl konumuza dönmek istiyoruz ve sizi engelleyen kişileri nasıl görebileceğinize hep birlikte göz atalım istiyoruz.

Instagram’da Sizi Engelleyenleri Görme

  • Ücretsiz programlardan hizmet almanız gerekiyor ve bu bağlamda en popüler isimlerden bir tanesi olan Insta Follow uygulamasını tavsiye edebiliriz. Bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz ve download işlemi sonrası kurulumu yaptıktan hemen sonra kullanıcı adı ve şifrenizi girerek programdaki yerinizi alıyorsunuz.

  • Programın ana ekranında instagram paneline benzer bir panel var ve kullanıcı adı şifre girişi ile birlikte işlem süreci başlatılıyor. Bazı kullanıcılar bu durumdan endişeli ve şifrelerinin çalınabileceğini düşünüyor ancak bu tür bir şey mümkün değildir ve gayet güvenilir bir uygulama olduğunu da bir kez daha hatırlatmak isteriz.
  • Giriş yaptıktan sonra instagram hesabınız ile ilgili birçok detay da karşınıza çıkıyor ve ilgili verilere saniyeler içerisinde erişim sağlayabiliyorsunuz. ‘’Blockers’’ menüsünü ziyaret ettiğinizde sizleri engelleyen hesapları liste halinde görüntülemiş olacaksınız.
  • Kullanışlı bir program olduğunu düşünüyoruz ve ücretsiz olarak download edilebiliyor olması da yine bu programı popüler hale getiren en önemli detaylardan bir tanesidir. Bu program ile birlikte sizler de engelleyenleri görebilir ve bunun için hiçbir şekilde ücret ödemezsiniz.

Instagram’da Engellenen Kişiler Bildirim Alıyor mu?

Eğer tam tersi bir durumu tercih ediyor ve karşı tarafı siz engellemek istiyorsanız bu durumda karşı tarafa herhangi bir şekilde bildirim gitmeyeceğini de belirtmek isteriz. Engelleme ile birlikte sizi hiçbir şekilde bulamaz ve mesaj atamayacaktır. Arama bölümüne kullanıcı adınızı yazsa dahi hesaplarınız görünmeyecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here