Ana Sayfa Mobil Samsung Galaxy S11 Çıkış Tarihi, Fiyat ve Özellikleri

Samsung Galaxy S11 Çıkış Tarihi, Fiyat ve Özellikleri

42510
0

Samsung’un önümüzdeki yıl tanıtması beklenen Samsung Galaxy S11 modeline ait tüm gelişmeleri yazımızda bulabilirsiniz. Huawei’nin de devreye girmesi ile birlikte samsung’un sunduğu telefonlar yenilikleride beraberinde getiriyor. Samsung Galaxy S11 modeli daha şimdiden kullanıcıları tarafından merakla bekleniyor. Tüm dünyadaki teknoloji portallarından toparladığımız bilgileri sizinle paylaşalım.

Samsung Galaxy S11 ile ilgili resmi bilgi bulunmamasına rağmen, firmanın planladıkları hakkında bazı tahminlerde bulunabiliriz. Kullanıcılar Samsung’un bir sonraki amiral gemisinde görmek istedikleri birkaç şey var.

Samsung Galaxy S11 ne zaman çıkacak?

Samsung her yıl olduğu gibi 2020 şubat veya 2020 mart ayında tanıtımını yapacak ve satışa sunacaktır. Bu tarihlere yaklaştıkça telefon hakkındaki söylentiler her geçen gün artacak.

Samsung Galaxy S11 fiyatı

Samsung Galaxy S11 ve Plus modellerinin fiyatları hafıza boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Amerika ve Avrupa’da başlangıç fiyatı 1000 dolar olarak tahmin edilmekte olup ülkemizdeki satış fiyatının ise  1250 dolar olması beklenmekte.

Samsung Galaxy S11 özellikleri: Neler görmek istiyoruz?

En büyük rakipleri iPhone ve Google Pixel modellerinde eSIM desteği sunacak olması Samsung tarafında da beklentilere yol açmaktadır.

Samsung’un akıllı telefonlarda devrim yaratabilecek bir kamera teknoloji şirketini satın aldığı söyleniyor. Phonearena’ya göre, yeni modellerde 10x zoom değil 25x zoom olanağı sunabilir.

Dünyanın en büyük mobil üretici firmalarından birisi olan Samsung’un 5G teknolojisini desteklemeyeceği düşünülemez. Daha önceki modeli Samsung Galaxy S10 modelinde 5G desteği olmamıştı.

Samsung, Siri veya Cortana gibi dijital asistanlar karşısında Bixby’i hayatta tutmaya karar verdi. Kullanıcıları Bixby’nin hatalarının giderilerek daha da geliştirilmesini istiyor.

ETNews’in verdiği habere göre Samsung Galaxy S11 USB-C ile yola devam edecek ve 3.5mm kulaklık girişi olmayacak.

Bu zamana kadar Galaxy S modellerini inatla sürdürmekte olsa da önümüzdeki günlerde isim değişikliğine gidebilir.

Telefonlarda daha fazla RAM, daha fazla depolama alanını ve daha iyi bir işlemci görmek istiyoruz. Fakat pil ömrünü bu kadar göz önünde bulundurmuyoruz. Telefon pil ömrü en önemli faktörler arasında yer almakta, ekran çerçevelerinin incelmesi ve çentik olmaması da beklentiler arasında yer almaktadır.

Samsung Galaxy S11 sızıntıları başlar başlamaz bu sayfamızı güncelleyeceğimizden emin olabilirsiniz, bizi izlemeye devam edin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz