Ana Sayfa Mobil Telefon Meşgulken Arayanı Görme

Telefon Meşgulken Arayanı Görme

1409
0

Görüşme yaptığınız esnada sizi arayan kişiyi görmek isterseniz eğer akıllı telefonlarınızın bu tür bir ayrıcalık sunduğunu da belirtmek isteriz. Telefon meşgulken arayanı görme ayrıcalığından faydalanmak istiyorsanız eğer yapmanız gereken şey oldukça basit.

Arama bekletme servisi bu konuda devreye giriyor ve görüşme yaparken arama geldiği takdirde gerekli bilgileri ve numarayı da sizinle paylaşıyor. Bunun için arama bekletme seçeneğini aktif hale getirmeniz gerekiyor ve bu sayede sizler de görüşme esnasındaki çağrıları sorunsuz bir şekilde alabileceksiniz. Gelen aramalarda karşı tarafa “Aradığınız kişi şu anda bir başkasıyla görüşüyor” uyarısı yapılacak ve bilgilendirme sunulacaktır. Dilerseniz konutluğunuz kişiyi kısa süreliğine beklemeye alabilir ve gelen diğer çağrıyı aktif hale getirerek konuşmaya başlayabilirsiniz.

Telefonunuz meşgul olsa dahi arayan kişiler sizlere ulaşabilecek ve bir süreliğine bekledikten sonra çağrıya dahil olacaktır. Her an ulaşılabilir olmak istiyorsanız eğer sizler de bu seçeneği aktif hale getirebilirsiniz. Telefon meşgulken arayanı görme hizmeti almak için herhangi bir şekilde ödeme yapmanız gerekmiyor. Tamamen ücretsiz bir hizmet olduğunu da belirtmekte fayda var.

Telefon Meşgulken Arayanı Görmeyi Nasıl Aktif Edebilirim?

Ayarla > Arama > Arama bekletme adımlarını takip ederek sizler de meşgulken arayanı görebilirsiniz. Bunun çok daha kolay bir yolu var ve aktif etmek isterseniz eğer *43# tuş kombinasyonunu kullanarak yerine getirebiliyorsunuz. Kontrolü sağlamak için uygulayacağınız kombinasyon ise *#43# şeklinde olacaktır.

Arama ayarları bazı telefonlarda farklılık gösterebiliyor ancak ziyaret etmeniz gereken ana ekran arama ayarları ekranı olacaktır ve burada arama bekletme seçeneğini mutlaka bulacaksınız. Tuş kombinasyonunu da kullanabilirsiniz ve bu sayede zaman kaybetmeden işlem yapabilme ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Telefonu sürekli çalan ve sık görüşme yapan biri iseniz eğer bu özelliği aktif hale getirmenize tavsiye ediyoruz. Bu sayede arayan kim olursa olsun size kolayca ulaşabilecek ve sizden bilgi alabilecektir. Sinyal sesi ile birlikte şu an için bir başkası ile görüştüğünüz bilgisi veriliyor ve eğer dilerseniz gelen aramayı da çağrıya dahil edebiliyorsunuz. Bu kez görüştüğünüz kişi beklemeye alınıyor ve dilediğiniz zaman da geri dönüş yapabiliyorsunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz