Ana sayfa Mobil Türk Telekom (Avea) Bedava Dakika Kampanyaları

Türk Telekom (Avea) Bedava Dakika Kampanyaları

8530
0

Eski adı Avea yeni adı Türk Telekom olan Türkiye’nin ilk entegre GSM operatörüdür. Türk Telekom internet, telefon, mobil ve TV ürün hizmetleri tek marka çatısı altında birleştirmiştir. Türk Telekom hazırladığı kampanyalar ile mobil hat kullanıcılarına bedava dakika, SMS, internet kullanımı ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarmıştır.

Türk Telekom’un yapmış olduğu bedava dakika konuşma ile müşterilerine verdiği değeri ve önemi bir kez daha gözler önüne sermiş durumda. Türk Telekom’un yapmış olduğu, sunduğu hizmetten hemen yararlanmaya başlayarak sevdiklerinizle konuşmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Türk Telekom tarife detaylarına baktığımızda rakamların diğer operatöre kıyasla daha avantajlı olduğunu görebiliyoruz. Mobil hat kullanıcılarının Türk Telekom’u tercih etmesi için yapmış olduğu kampanyalar ve fırsatlar Türk Telekom’u bir adım öne taşımaktadır. Türk Telekom’un abonelerine sunmuş olduğu bu kampanyaları deneyerek bedava konuşma paketine sahip olabilirsiniz. En güncel haliyle hazırlanan bu paketlerden sizin için en uygun olanı seçebilir, bedava dakikaların keyfini çıkartabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?

Müşterilerinin iletişim ihtiyacını en iyi şekilde karşılaması, yapılan kampanyalar ile müşterilerini mutlu eden dev GSM şirketi gün geçtikçe abone sayısını da artırmaktadır. Mesajlaşmaktan yorulanlar için abonelerine bedava dakika veren Türk Telekom ile 2019’da doyasıya konuşabilirsiniz. Kampanyalardan yararlanabilmeniz için öncelikle hattınızın Türk Telekom olması gerekmektedir.

Türk Telekom Faturasız Bedava Paket!

Mobil hattı faturasız olan abonelerin yararlanabileceği muazzam bir kampanyadan bahsedeceğiz. Bu kampanyaya dahil olabilmek için Türk Telekom müşterisinin “GECE” yazarak 4545’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Bu hizmetten yararlanabilmeniz için en az 30 Lira hattınızda bakiye olması gerekmektedir. Gece paketi kampanyası 21:00 ve 09:00 arası ücretsiz konuşma yapabileceğiniz bir kampanya.

Türk Telekom’dan 2000 Dakika

Türk Telekom’un 2017 yılında başlattığı bu kampanya abonelerine 2000 dakika hediye bedava konuşma sağlıyordu. 2019 yılında aktif olmadığını belirtmek isteriz. Türk Telekom abonesi iseniz ve 2000 DK’ ya ihtiyacınız varsa 9 TL ödeyerek “SABIT 2000DK” yazıp 6368’e kısa SMS göndermeniz karşılığında hizmet alabilirsiniz.

Türk Telekom’dan Ücretsiz 50 Ve 100 Dakika Fırsatı

Türk Telekom’un müşterilerine özel bir kampanya olan “Milyon” paket ile bedava 50 ve 100 dakika kazanma fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Peki bedava dakikaları nasıl kazanacağız? PAKET yazıp 9090’a kısa SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Tarafınıza gelen SMS ile tüm kampanya detayları bilgilendirme mesajında yer alıyor olacaktır.

Türk Telekom Ramazan Kampanyası

Ramazan geldi hoş geldi diyebiliriz. Türk Telekom’un ramazan ayına özel abonelerinin yararlanabileceği kampanya detayları belli oldu. Öncelikle 10 GB bedava internet paketine katılabilmeniz için SAHUR yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bu mesajdan sonra size onay mesajı gelecektir. Onay mesajından sonra Ramazan Ayı boyunca kullanabileceğiniz 10 GB bedava internet hattınıza yüklenmiş olacaktır. Bedava internetinizi akşam 02:00 ve 06:00 arasında kullanabilirsiniz.

Türkiye’nin dev GSM şirketi olan Türk Telekom’un yapmış olduğu kampanyalar saymakla bitmiyor. Bedava konuşma dakika, SMS, İnternet gibi kampanyaları ile abonelerine oldukça cömert davranmaktadır.  Dev GSM şirketi, sunduğu promosyonlar ile her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here