Ana Sayfa Mobil Vodafone Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

5495
0

Dünyanın en büyük GSM şirketi, Türkiye’nin en büyük uluslararası doğrudan yatırımcılarından biri olan Vodafone Türkiye’ ye yapmış olduğu yatırımları ve hizmetleri ile kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Vodafone hat kullanıyor ve bedava dakikaya ihtiyacınız mı var? Genç yaşlı fark etmeksizin Vodafone bedava dakikalar kazanabilirsiniz.

Tüm faturalı ve faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği bir kampanya. Kazandığınız bedava dakikalar ile her yöne ücretsiz arama yapabilirsiniz. Bayramlarda, özel anlarda sevdiklerinizle doya doya konuşmanın tadını çıkartabilir, onlarla hasret giderebilirsiniz. Vodafone müşterilerinin dakika kullanımı konusunda sıkıntı yaşadığını ve bu yönde aboneleri için  yapmış olduğu kampanyalar ile abonelerinin yüzünü güldüren dev operatör firması olan Vodafone bedava dakika kazanma kampanyalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Bu yazımızda Vodafone’un yapmış olduğu kampanyalardan nasıl yararlanabilirsiniz? Tüm merak ettiğiniz soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz. İşte Vodafone Bedava Konuşma Paketi ve detayları..

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Vodafone‘un abonelerine sunmuş olduğu bu kampanya abonelerine büyük fayda sağlamakta. Avantajlı kampanyadan sınırsız olmasa da uzun uzun konuşabilirsiniz. Size özel hazırlanan kampanyaları öğrenerek hemen yararlanmaya başlayın!

,

Vodafone Harca Kazan Kampanyası

Vodafone’un geleneksel kampanyası olan yükle harca kazan kampanyası sayesinde 100 dakika hediye bedava dakika kazanabilirsiniz. Vodafone abonelerine özel muazzam bir kampanya ya daha imza atmış durumda. Kampanyaya katılabilmek için BANANEVAR yazarak, 4455’e ücretsiz kısa SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Daha sonra size bilgilendirme SMS gönderilecektir. Bilgilendirme mesajında ne kadar harcama ve ne kadar bedava dakika kullanabileceğiniz hakkında detaylar iletilecektir.

Bu kampanyada yalnızca bedava dakika değil, bedava internet paketi ve bedava SMS kazanma şansına sahip olacaksınız.

Vodafone Yükle Kazan Kampanya Ve Detayları

2019 yılı için geçerli olan bu kampanya ya dahil olmak istiyorsanız DAKİKA yazıp 445’e SMS göndermelisiniz. Bu kampanya için ne kadar yükleme yapılması ve kazanım bilgileri size gönderilen mesajda yer alıyor olacaktır.

Vodafone Bedava 1000 Dakika

Sevdiklerinizle rahat rahat konuşasınız diye Vodafone’de kampanyalar bitmez. Vodafone bedava dakika fırsatları arasında 1000 dakikalık hediye bedava konuşma müşterilerini memnun edecektir. 2019 yılında Vodafone kullanıcıları için SMS, hediye dakika ve internet kampanyaları ile abonelerinin gönlünde taht kurmuş durumda.

Vodafone Bedava 1000 dakika sadece Vodafone kullanıcıları ile değil tüm operatörle ücretsiz konuşabileceği muazzam bir kampanya. 1 haftalık bedava 1000 dakika kazanmak için “EVET” yazın ve 4000’e kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. SMS gönderildikten sonra kampanya ve güncelleme detayları hakkında ki tüm bilgiler tarafınıza bildirilecektir.

Vodafone 542 Dakika

Bu kampanyadan yararlanmak için hemen şimdi 542DK yazıp 7000’e SMS göndererek kampanyaya dahil olabilirsiniz. Sonrasında ücretsiz olarak Vodafone tarafından hattınıza 542 dakika ücretsiz olarak tanımlanmaktadır. Kampanya hakkında merak ettikleriniz ve tüm detaylar tarafınıza aktarılacaktır.

Vodafone Kullanıcıları için 2019 Bedava Dakika Kampanyası Hakkında

Vodafone kullanıcılarına özel bir kampanyadan bahsedelim. Vodafone kullanıcıları ile bedava konuşmak isteyenler 100 dakikanız şimdiden hazır. Tek yapmanız gereken “EVET” yazıp 3785’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Hattınıza tanımlanan dakikalar Vodafone içi aramalarda geçerlidir. Kampanyalar sürekli güncellendiği için SMS sonucu detaylar tarafınıza aktarılacaktır.

Freezone Bedava Dakika Kampanyası

25 yaş altı Vodafone Freezone kullanıcılarının yararlanabileceği bir kampanya. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak 6 ay geçerli 250 dakika paketini seçmelisiniz. Kampanya da dönem dönem güncelleme yapıldığı için daha sağlıklı bilgi almak isteyenler için Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapmaları gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz