Ana sayfa Mobil Huawei Numara Engelleme Nasıl Yapılır?

Huawei Numara Engelleme Nasıl Yapılır?

839
0

Aramasını ya da sizlere ulaşmasını istemediğiniz kimseleri engelleme şansınız olduğunu biliyor muydunuz? Bu yazımızda sizlere Huawei numara engelleme işleminin nasıl yapılacağını anlatacağız ve adımları doğru bir biçimde taklip ederek sizler de kara listenizi oluşturabilirsiniz.

  • Rehberinizi açtıktan hemen sonra engellemek istediğiniz kişinin üzerine basılı tutun ve sonrasında açılan pencere aracılığı ile “Kara listeye ekle” butonuna tıklayın.
  • Bir diğer yöntem ise, kişi ayrıntılarında yer alan üç nokta sembolüne tıklayarak kişiyi kara listeye eklemektir. Her iki yöntemi de kullanabilirsiniz ve bu sayede engellediğiniz şahıs sizlere herhangi bir şekilde erişim sağlayamayacaktır.

Huawei Rehberde Kayıtlı Olmayan Numaraları Nasıl Engelleyebilirim?

Engelleme işlemini yapabilmeniz için ilgili numaranın rehberinizde olma şartı yoktur. Aşağıdaki adımları takip ederek sizler de farklı numaraları kara listeye dahil edebiliyorsunuz.

  • Rehber uygulamasını açtıktan hemen sonra sağ alt bölümde yer alan üç nokta Huawei sembolüne tıklayın ve engellendi seçeneğini aktif hale getirin.
  • Hemen ardından sağ üst köşede yer alan çark sembolüne tıklayın ve karşınıza çıkan ekran aracılığı ile yabancı numaraları engelle seçeneğini aktif hale getirin.
  • Bu yöntem sayesinde rehberinizde olmayan numaralar sizlere herhangi bir şekilde ulaşamayacak ve arama yapamayacaktır.

Huawei Gizli Numaraları Nasıl Engelleyebilirim?

  • Rehber uygulamasını açtıktan sonra üç nokta sembolü ile devam ediyoruz. Devamında ise engellendi seçeneğini aktif hale getiriyoruz.
  • Sağ üst köşede yer alan çark simgesine tıkladıktan hemen sonra engelleme kuralları seçeneğini kullanıyoruz.
  • Karşınıza çıkan pencere üzerinden gizli numaraları engelle seçeneğini işaretleyerek süreci sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde gizli numaraları sizleri herhangi bir şekilde rahatsız edemeyecektir.

Engellediğiniz Numaraların Yaptığı Aramaları Görüntüleyin

Engellediğiniz numaraların sizi bu süre zarfında arayıp aramadıklarını kontrol etme şansınız da var. Dilerseniz bu kontrolü ne şekilde sağlayabileceğinize de hep birlikte göz atalım.

Rehber uygulamasını açtıktan sonra sağ alt köşede yer alan üç nokta sembolü ile devam ediyoruz. İlgili menü üzerinden engellendi seçeneğini aktif hale getiriyor ve engellediğiniz numaralar arasından hangilerinin sizi aradığını ya da size mesaj attığını görebiliyorsunuz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here