Ana Sayfa Oyun En Güzel İnternetsiz Çiftlik Oyunları

En Güzel İnternetsiz Çiftlik Oyunları

1201
0

Kendi çiftliğinizi kurmak ve kendi ürünlerinizi satışa sunmak isterseniz eğer çiftlik oyunları bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. İnternetsiz çiftlik oyunları ile birlikte internet bağlantısı olmadan da bu eğlenceli dünyaya adım atabiliyor ve çiftçilik yapabiliyorsunuz. Mağazalarda yer alan uygulamaların büyük bir kısmı internet bağlantısı gereksinimi sunuyor ancak az da olsa internet bağlantısına ihtiyaç duymayacağınız oyunlar mevcut.

İnternetsiz Çiftlik Oyunları

Editörlerimiz sizler için bu oyunları listeledi ve en popüler oyunların yanı sıra henüz piyasaya yeni çıkmış olan ve az bilinen oyunlar da bu listede yerini almış durumda. Dilerseniz listemize hep birlikte göz atalım ve oyunların içerikleri hakkında da bilgi verelim.

The Smurfs Village

Şirinler çizgi filmini bilmeyeniniz yoktur. Bu sevimli karakterlerin çocuklar için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve artık online dünyada da sevimli kahramanlarımız ile bir araya gelebiliyoruz. Sıra dışı bir çiftlik oyununa ihtiyacınız varsa eğer Şirinler konseptine sahip bu uygulamayı cep telefonlarınıza indirebilir ve internet bağlantınız olmadan oynayabilirsiniz.

Konsept gerçekten keyifli ve hem üretim hem de satış yapabiliyorsunuz. Şirinler Köyü tasarımı ile de görsel olarak ilginizi çekeceğini düşünüyoruz ve an itibarıyla mağazalarda en çok indirilen oyunlardan bir tanesi olmayı da başarmış durumda.

Oyun için ücret ödemenize gerek yok ve en güzel tarafı da kesinlikle budur.

Top Farm

Mısır, buğday, domates, salatalık, karpuz ve meyve ağaçları… Kendi çiftliğinizi yönetmek ve ürettiğiniz ürünleri belli bir ücret karşılığında pazara sunmaya hazır olun. Yine internet bağlantısına ihtiyaç duymadan oynayabileceğiniz oyunlardan bir tanesi ile karşınızdayız ve oyun için herhangi bir ücret ödemenize de gerek yoktur. Milyonlarca indirmeye ulaşan bu oyunu da editörlerimiz şiddetle tavsiye ediyor.

Top Farm ile birlikte çiftliğinizi genişletebiliyor ve depolarınızı da dilediğiniz zaman büyütebiliyorsunuz. Bu sayede daha fazla ürüne sahip olacak ve kısa süre içerisinde daha fazla kazanç elde edeceksiniz. Yetiştireceğiniz ürünleri kendiniz belirliyorsunuz ve dilerseniz elinizdeki rakama göre pazardan da satın alabilirsiniz. Oyun içerisinde sistem sizlere birtakım görevler de veriyor ve Farm Ville’ye en yakın oyunlardan bir tanesi olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Fairy Farm

Çiftliğinizde yalnızca meyve bahçeleriniz değil, aynı zamanda çok sevimli hayvanlarını da olacaktır. Renkli bir görüntüye imza atmak ve büyük bir çiftliğin sahibi olmak isterseniz eğer sizler de Fairy Farm ile tanışabilirsiniz. İnternet bağlantısına ihtiyacınız olmadan oynayabileceğiniz en keyifli oyunlardan bir tanesidir ve milyonlarca insan da bizimle aynı düşüncelere sahip görünüyor.

Ali Baba’nın Çiftliği

Kendi çiftliğinizi kurmaya ve yönetmeye hazır olun. Küçük bir bahçe ile başlayacağınız bu oyunda sizleri devasa bahçeler ve kalabalık bir çiftlik bekliyor olacaktır. Oyunu indirmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok ve aynı zamanda internet bağlantısına da hiçbir şekilde ihtiyacınız olmayacaktır. Oynaması gayet keyifli ve çiftliğinizi de daha kısa süre içerisinde büyütebiliyorsunuz. Diğer oyunlara kıyasla para kazanmak daha kolay ve üretim hızının da daha yüksek olduğunu belirtmek gerekiyor.

Yukarıda bahsi geçen internetsiz çiftlik oyunları tutkunları için özel seçimler olacaktır. İnternet bağlantınız olmadığı zamanlarda da oyun keyfini yaşamak istiyorsanız eğer bu isimleri tercih edebilirsiniz. Grafikler ve hikaye bakımından da sizleri tatmin edeceğini düşünüyoruz ve editörlerimiz de bu oyunları özellikle tavsiye ediyor. Dilerseniz hemen şimdi indirebilir ve bu deneyime sizler de bir an önce ortak olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz