Ana sayfa iPhone IPhone İnternetsiz Müzik Dinleme

IPhone İnternetsiz Müzik Dinleme

77
0
iphone-internetsiz-muzik-dinleme

IPhone’da mobil işletim sistem tabanlı cihazların uygulama mağazası App Store’da yer alan en iyi müzik uygulamaları içerisinde en çok kullanan hangileri? İşte IOS kullanıcıları için en iyi iPhone internetsiz müzik dinleme uygulamaları…

Günümüzde akıllı cihazların hayatımıza girmesi ile bazı teknolojik ürünler kullanılmaz hale geldi. Artık harici olarak müzik çalarların kullanımından çok, günümüzde bu görevi akıllı telefonların üstlendiğini söyleyebiliriz. Son dönemde giderek yaygınlaşan müzik servisleri, akıllı cihazların kullanımı da artırmıştır. Çok uzun olmayan bir süre önce müzikleri kasetlerde, CD’lerde MP3 oynatıcılarda saklardık.

Günümüzde ise artık buna hiç gerek yok. Müziği İnternet üzerinden dinlemekteyiz. Bulunduğunuz ortamda internet yoksa IPhone ‘da müzik dinleyebilmek için bazı uygulamalar ihtiyaç var. IPhone’da internetsiz müzik dinlemek için en iyi müzik uygulamalarını yazımızda bulabilirsiniz.

iphone-internetsiz-muzik-dinleme

IPhone’da İnternetsiz Müzik Dinleme Uygulamaları

IPhone’da internetsiz müzik dinleme uygulamaları sayesinde çevrim dışı olsanız da müzik dinleyebilirsiniz.İnternet olmadan müzik dinlemek için en iyi yöntem ise uygulamalardan faydalanmak.

Bravo Music Play

Bravo Musıc Play, IOS için geliştirilmiş ve kullanıcılarına video kliplere kadar indirme yapmasına izin vermektedir. Sevdiğiniz müzikleri ister klip ister ses dosyası olarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz müzikleri çevrim dışı olduğunuz zaman da dinleyebilirsiniz.

Noon Pacific Uygulaması

SoundCloud sistemini kullanan uygulamalardan biri olan Noon Pacific basit arayüze sahip buna rağmen kapsamlı uygulamalardan bir tanesi. Kullanıcılarına ücretsiz uygulama sunmaktadır. Spotify Premium hesabınız varsa Spotify entegrasyonu yapabildiğiniz Noon Pacific bu entegrasyon sonrasında müziklerinizi indirebilirsiniz.

IPlay Çevrimdışı Müzik Çalar

IPlay uygulaması diğer uygulamalardan farklı olarak doğrudan müzikleri indiremiyorsunuz. Cloud müzik dinleme uygulaması olarak gösterilen uygulama, Google Drive gibi bulut depolama servislerinden müzikleri aktarmayı sağlamaktadır. Bu müzikleri çevrim dışı olarak ta dinleyebilirsiniz.

Tubidy

Tubidy uygulamasında ses ve video olarak şarkıları indirebilirsiniz. Çok kolay bir arayüz kullanılmaktadır. En popüler olan şarkılar için de oluşturulmuş özel listeler bulunmaktadır.

Music Cloud Offline

Spotify ve Apple Music için kullanan bu uygulamayı hem çevrim içi hem de çevrim dışı kullanabiliyorsunuz.

Spotify Premium

En ünlü servisler arasında yer alan bu uygulama ödeyeceğiniz düşük abonelik ücreti ile Spotify müzik uygulamasına kullanmanız mümkün. Bu uygulamanın Premium aboneliğini aldığınız zaman istediğiniz müziğe ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz müzikleri indirmenize izin veren bu uygulama ile istediğiniz müziği çevrim dışı olsanız bile dinleyebilirsiniz.

GO Müzik

IPhone cihazlar için internetsiz müzik dinleme uygulamalarından biri olan GO Müzik, IPlay uygulamasına benzemektedir. Bu uygulama da Cloud servisler üzerinden yükleme yapabilirsiniz. OneDrive, Dropbox, Google Drive servisleri üzerinden müziklerinizi yükleyebilirsiniz.WiFi Transfer özelliğini kullanarak da dilediğiniz müzikleri uygulama içerisine atabilirsiniz.

IPhone kullanıcıları için internet olmadan müzik dinleme konusunda uygulamalara yazımızda değindik. Yorum bölümüne öneri ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here