Ana Sayfa internet Türk Telekom Avea Salla Kazan (Sil Süpür) Kampanyası

Türk Telekom Avea Salla Kazan (Sil Süpür) Kampanyası

707
0

Türk Telekom’un ayrıcalıklı dünyasına hoş geldiniz… Yeni dönem ile birlikte ayrıcalıkların sayısı arttı ve hatta her geçen gün biraz daha artmaya devam ediyor. Türk Telekom Avea salla Kazan (Sil Süpür) Kampanyası da bunun en güzel örneklerinden bir tanesidir. Bu kampanya ile birlikte sizler de çok sayıda avantaj elde edecek ve bedava sürelerin yanış ıra sms hakkı ve internet paketi sahibi olacaksınız. Bu fırsatlardan faydalanmak adına yerine getirmeniz gereken birtakım kurallar elbette var ve az sonra bu kuralları da detaylı bir şekilde açıklamış olacağız.

Türk Telekom Avea Salla Kazan (Sil Süpür) kampanyası başlığı altında sizler de soru işaretlerinden kurtulacak ve vakit kaybetmeden bu ayrıcalıklara ortak olacaksınız. Avea ortaklığı ile birlikte mükemmel işlere imza atmaya devam ediyorlar ve kısa süre içerisinde milyonlarca insanı da bünyelerine dahil etmeyi başardılar.

Sil Süpür için Ne Yapmak Gerekiyor?

Sil süpür kampanyasından faydalanmak istiyorsanız eğer Türk Telekom bünyesinde hizmet veren online işlemler uygulamasını cep telefonlarınıza indirmeniz gerekiyor. Bu uygulama yalnızca hediyeler konusunda değil, sunduğu kolaylıklar ile de üyelerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Fatura ödeme işlemlerinizi yerine getirebilir ya da dilerseniz fatura takibini de online olarak tek bir tık ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Sil süpür ile birlikte haftada bir kez kazanç elde etme hakkınız var ve bu kazancın ne olacağı ise gerçek bir sürpriz olarak karşınıza çıkıyor. Bazı haftalarda sms bazı haftalarda konuşma süresi ve eğer biraz şanslı iseniz internet hediyesi kazanabilirsiniz. Her hafta uygulamayı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır ve kazandığınız hediyeler de hattınıza saniyeler içerisinde tanımlanıyor.

Ne Gibi Avantajlar Sunuyor?

Doya doya konuşmak isteyenler ya da doya doya mesajlaşmak isteyenler bu kampanya ile birlikte adımlarını atıyor ve kazanç elde ediyorlar. Paketiniz bitmiş olabilir ya da liralarınız bulunmuyor da olabilir. Merak etmeyin, her hafta sizlere sunulan fırsatlar ile birlikte kazanç elde etmek çok daha kolay bir hal almış durumda. Birbirinden güzel hediyeler hattınıza otomatik olarak yükleniyor ve kullanıma hazır hale getiriliyor.

Sizler de haftada bir kez olmak üzere uygulamayı ziyaret ettiğiniz takdirde bu ayrıcalıklardan faydalanabileceksiniz. Yerine getirmeniz gereken başka bir şart bulunmuyor ancak dilerseniz sık sorulan sorulara da değinelim ve merak ettiklerinizi detaylı bir şekilde yanıtlamaya devam edelim.

Bir Sonraki Haftaya Aktarım Yapılıyor mu?

Maalesef böyle bir şey söz konusu değildir ve hediye paketlerinizi hafta içerisinde bitirmeniz gerekiyor. Aksi takdirde kullanım hakkı sona erecek ve herhangi bir şekilde aktarım yapılmayacaktır.

Uygulamaya Ne zaman Girmeliyim?

Cuma 06:00’dan sonra kampanya aktif hale geliyor ve sizler de bu aralıkta ziyaretlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Önünüzde 1 hafta gibi uzunca bir süre var ve bu süre zarfında hakkınızın devam ettiğini de hatırlatmak isteriz. Herhangi bir problem yaşadığınız takdirde çağrı merkezi personeli ile görüşmeniz ve şikayetlerinizi ya da taleplerinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Hakkımı Devredebilir miyim?

Sil Süpür’den kazandığınız hediyeleri bir başka arkadaşınıza ya da herhangi bir şahsa devretme ve aktarma gibi bir durum asla söz konusu değildir. Size sunulan fırsatları yalnızca siz kullanabiliyorsunuz ve bunun için de önünüzde bir hafta gibi geniş bir zaman dilimi var. Bu süreyi aştığınızda ise kullanım hakkınız sonlanıyor ve yeni hafta için kullanabileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz