Ana Sayfa Mobil Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Gizli Numara Açma

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Gizli Numara Açma

275
0

Ülkemizde hizmet vermekte olan 3 farklı operatör mevcut ve bazı firmaların ortaklık çalışmaları ile birlikte piyasada söz sahibi olmaya başladığını da hatırlatmak gerekiyor. Bugünkü konumuz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gizli numaraya açma olarak karşınıza çıkıyor ve bu konu ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları da sizinle paylaşmak istiyoruz. Operatör sahipleri için sayısız hizmet sunan firmalar, gizli numara konusunda da çalışmalara devam ediyor.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Gizli Numara Açma

Sizler de dilediğiniz an hattınızı gizli numaradan gelen aramalara kapatabileceğiniz gibi dilediğiniz an açabileceksiniz. Bunun için herhangi bir ücret ödemenize de gerek kalmıyor ve hangi operatörde olursanız olun tuş kombinasyonu ile birlikte işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yerine getirebiliyorsunuz. Dilerseniz alt başlıklar halinde tüm operatörleri inceleyelim ve sürecin nasıl işlediğini de yine birlikte inceleyelim.

Turkcell Gizli Numara Açma

Ülkemizin en büyük operatörleri arasında yer alan Turkcell, özellikle iş dünyasındaki kurumlara kusursuz fırsatlar sunuyor. Bununla birlikte bireysel kullanıcılar için de fırsatlar hali hazırda devam ediyor. Her ne kadar tarifeler biraz yüksek gibi görünse de hizmet kalitesi bakımından bunu hak ettiklerini net bir şekilde söyleyebiliyoruz.

Dilerseniz ana konumuza dönelim ve öncelikli olarak gizli numaraya nasıl kapatabileceğinizi inceleyelim. Eğer gizli numaradan gelen aramaları kapatmak ve almak istemiyorsanız sizler de *253# tuşlaması yaparak kapatma işlemini ücretsiz bir şekilde yerine getirebiliyorsunuz.

Açmak istediğinizde de yine aynı işlemi yapmanız yeterli olacaktır ve bu tuşlama ile birlikte gizli numaralardan gelen aramaları yeniden aktif hale getirebileceksiniz.

Türk Telekom Gizli Numara Açma

Avea ortaklığı ile birlikte muazzam işlere imza atan Türk Telekom, uygun tarifeleri ile birlikte kısa süre içerisinde milyonlarca aboneye ulaşmayı başardı ve hali hazırda sayısız kampanya ile birlikte dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Eğer sizler de bu operatörü kullanıyorsanız gizli aramalar konusunda yapmanız gereken şey Turkcell ile aynı olacaktır. *253# tuşlaması ile birlikte gizli numaralardan gelen aramaları kabul edebilirsiniz. Eğer kapatma isterseniz yani aramaları kabul etmek istemiyorsanız yine *253# tuşlaması ile birlikte işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yerine getirebileceksiniz.

Türk Telekom kullanıcıları, bu hizmet için ücret ödemek durumunda değil ve daha da önemlisi diledikleri zaman sorunsuz bir şekilde işlem yapabiliyorlar. Hemen şimdi deneyebilir ve hizmetin nasıl ilerlediğini sizler de kısa süre içerisinde tespit edebilirsiniz.

Vodafone Gizli Numara Açma

Vodafone operatör kullanıcısı iseniz eğer farklı bir yol izlemeniz gerekecektir. Gızlı kapat yazarak 7046’ya sms atmanız gerekiyor ve bu sayede sizler de gizli numaralardan gelen aramaları engellemiş olacaksınız. Sms ile hizmet veren tek firma diyebiliriz ve işlemlerinizi bu şekilde yerine getirebileceksiniz. Bu sms için herhangi bir ücret ödemenize de gerek kalmıyor ve dilediğiniz zaman işlem yapabiliyorsunuz.

Gizli numaradan gelen aramalar, yerli yersiz rahatsız edilmenize sebep oluyor olabilir. Bunu engellemek de sizlerin elinde ve dilediğiniz zaman gizli numaraları deaktif hale getirebilirsiniz. Bu işlemi yaptığınız takdirde herhangi bir şekilde rahatsız edilmiyorsunuz ve kontrol tamamen sizde oluyor.

Yazımızda da ifade ettiğimiz gibi operatörler bu hizmet için herhangi bir ödeme talep etmiyorlar ve ücretsiz olarak hizmet alabiliyorsunuz. İzlemeniz gereken yol gayet kolay ve belli bir kombinasyon ile sizler de gizli numaralara açabilir ya da kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz