Ana sayfa instagram Instagram’da Başkasının Videosunu Paylaşma

Instagram’da Başkasının Videosunu Paylaşma

492
0

Hoşunuza giden şeyleri paylaşmak ve daha fazla insana ulaştırmak gibi bir gayeniz varsa eğer bu yazımıza göz atabilirsiniz. Instagram’da başkasının videosunu paylaşma işleminin nasıl yapılacağını anlatmaya çalışacağız.

Sosyal medyanın en kalabalık platformlarından bir tanesi olan Instagram, her geçen gün daha popüler bir hal alıyor. Güncellemeler sayesinde daha işlevsel bir yapıya kavuştuğunu da hatırlatmak isteriz.

Bu platformda herhangi birinin paylaştığı fotoğraf ya da vidyoyu sizler de kendi hesaplarınızda yani profilinizde paylaşabiliyorsunuz ancak birçok konuda olduğu gibi bu işlemde de yardımcı bir uygulamaya ihtiyacınız olacaktır. Hoşunuza giden gönderileri paylaşmak için izlemeniz gereken adımlar gayet basit ve dilerseniz ne yapmanız gerektiğine hep birlikte göz atalım ve bu konuda sizleri de bilgi sahibi yapmaya çalışalım.

Instagram’da Başkasının Videosunu Paylaşma Nasıl Yapılır?

  • Öncelikli olarak mağazalardan Repost for instagram uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulama tamamen ücretsiz ve herhangi bir şekilde ödeme yapmanıza da gerek kalmıyor.
  • Devamında ise kendi profilinizi açmanız gerekiyor ve hemen ardından paylaşmak istediğiniz vidyoyu bularak sağ üst kısımda yer alan üç nokta sembolüne tıklayın ve açılan pencere üzerinden bağlantıyı kopyalayın.
  • İndirmiş olduğunuz uygulamayı açın ve bu anda kopyalamış olduğunuz bağlantının zaten ana ekranda yer aldığını yani direkt olarak uygulamaya eklendiğini sizler de göreceksiniz.
  • Filigram ve renk ayarlamalarını yaptıktan sonra repost butonuna basmanız yeterli olacaktır. Tebrikler! Hoşunuza giden bir vidyoyu artık kendi profilinizde de paylaşmış oldunuz.
  • Bu uygulama aracılığı ile vidyo üzerinde birtakım düzenlemeler de yapabiliyorsunuz ve renk değişimi ile birlikte vidyoyu daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda paylaşım yaptığınız kişiyi de otomatik olarak etiketleyebiliyorsunuz ve bu sayede kişinin reklamını da yapmış oluyorsunuz. Uygulama ile birlikte yalnızca vidyo paylaşımı değil, aynı zamanda fotoğraf paylaşımı da yapabilirsiniz.

Repost uygulaması, en işlevsel ve en çok tercih edilen uygulamalardan bir tanesidir. Ücretsiz olması da kullanıcıları memnun eden detaylardan biri ve an itibarıyla milyonlarca kullanıcı tarafından download edildiğini de görebiliyoruz. Henüz indirmediyseniz sizler de mağazalardan indirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here