Ana sayfa instagram Instagram Hesabımı Dondurdum Geri Açamıyorum

Instagram Hesabımı Dondurdum Geri Açamıyorum

200
0

500 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmayı başaran bir uygulamadan bahsediyoruz. Instagram hesabımı dondurdum geri açamıyorum sorununu ele almadan önce dilerseniz instagram hakkında konuşalım ve henüz kullanıcı olmayanlar için de birtakım detaylardan bahsedeceğiz. Kısa süre içerisinde büyük sükse yarattı ve az önce de bahsettiğimiz gibi milyonlarca insanı barındıran özel bir uygulamaya dönüştü.

Instagram aracılığı ile fotoğraf ve video paylaşımı yapabiliyor ve etkileşim alabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra e-ticaret için de gerçek bir marka yaratma şansı elde ediyorsunuz. Markaların büyük bir kısmı kurumsal hesapları ile birlikte reklam çalışmalarını bu platform aracılığı ile gerçekleştiriyor.

Sponsorlu reklam fırsatı ile birlikte yine reklam çalışmalarında bir adım öne geçebilir ve markalarınız ile birlikte ürünlerinizin tanıtımını da yapabilirsiniz. Bugün, markaların dışında, bireysel hesaplar üzerine konuşacağız ve dondurma işlemi sonrası yaşadığınız sorunları ele alacağız. Instagram’dan biraz olsun uzaklaşmak ve bu platforma ara vermek isterseniz eğer hesaplarınızı dondurabilirsiniz.

Dondurma işlemi sonrasında üyelikleriniz ile birlikte yeniden giriş yaptığınızda, hesaplarınız otomatik olarak aktif hale geliyor ve oldukça basit bir yöntem olduğunu da belirtmek gerekiyor. Dondurma işleminden hemen sonra yeniden açmak isterseniz eğer hata almanız mümkün çünkü birkaç gün beklemeniz gerekiyor aksi takdirde hata almaya devam edeceksiniz.

Instagram Hesap Dondurma İşlemi Sonrası…

Instagram hesaplarınızı dondurduktan sonra arkadaşlarınız sizi bulamayacaktır. Profilinize erişim sağlayamayacak ve gönderilerinizi de göremeyeceklerdir. Endişe etmenize gerek yok çünkü dondurma işlemi sonrasında verileriniz, yani paylaşımlarınız herhangi bir şekilde silinmiyor ve hesaplarınızı yeniden aktif hale getirdiğinizde bugüne kadar yapmış olduğunuz tüm paylaşımlar yeniden ana ekranda karşınıza çıkıyor.

Hesap silme işleminden farklı olarak tüm bilgilerinizin koruma altında olduğunu da hatırlatmak isteriz. Dondurma eyleminin sunduğu en önemli ayrıcalıklardan bir tanesi de kesinlikle budur. Hesaplarınızı yeniden aktif ettiğinizde tüm arkadaş listenizin hali hazırda aynı olduğunu ve sizleri beklediğini göreceksiniz. Dilediğiniz zaman geri dönüş yapabiliyorsunuz ve bunun için kullanıcı adı ve şifre girişi ile birlikte hesaplarınıza adım atmanız yeterli olacaktır.

İnstagram’da Dondurulan Hesap Silinir mi?

Kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizden tutun da arkadaş listenize ve hatta paylaşımlarınıza kadar tüm veriler hafızada tutuluyor. Kullanıcı adı ve şifre girişi ile birlikte hesabınızı yeniden açtığınızda bunu sizler de daha net bir şekilde görebileceksiniz. Hesap silme işlemi ile çok fazla karıştırılıyor ancak farklı eylemler olduğunu bir kez daha hatırlatmak isteriz. Hesaplarınızı dondurduktan günler sonra giriş yapsanız bile bilgilerinizin tamamı aynı kalacak ve sizlere sunulacaktır.

Dondurulan hesap ile birlikte arkadaşlarınız sizi ne yazık ki bulamayacaktır ve instagram’a veda ettiğinizi fark edeceklerdir. Kullanıcı adınız doğrultusunda bir arama yapıldığında herhangi bir şekilde hesap bulunamıyor ve arama yapan kişiye de ne yazık ki bilgi sunulmuyor.

Yeniden dönüş yapmak istediğinizde ise takip etmeniz gereken adımlar oldukça basit ve dilediğiniz zaman bu geri dönüş eylemini sorunsuz bir şekilde yerine getirebiliyorsunuz. Instagram uygulamasını açın ve size ait olan kullanıcı adı ve şifre bilgisi ile birlikte girişlerinizi yapın. Evet, işte bu kadar! Herhangi ekstra bir işleme ya da formalite içeren bir detaya gerek yoktur. Elbette instagram geri dönüş yapmanız için sizlere belli bir zaman tanıyor ve yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi dondurma işleminden hemen sonra dönüş yapamıyorsunuz ancak birkaç gün sonra denediğinizde problemin çözüldüğünü sizler de göreceksiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here