Ana Sayfa instagram Instagram Kullanıcı Adı Değiştirme

Instagram Kullanıcı Adı Değiştirme

692
0

Sosyal mecralarda kendi isminizle yer almak istemiyorsanız eğer özel bir kullanıcı adı belirliyor ve insanların karşısına da bu şekilde çıkma şansı elde ediyorsunuz. Bu durum ınstagram hesaplarınız için de geçerlidir ve sizler de Instagram kullanıcı adı değiştirme ile birlikte anonim olarak yerinizi alabiliyorsunuz. Peki ama bu kullanıcı adından sıkıldığınızda ya da değiştirmek istediğinizde ne yapmanız gerekiyor?

Instagram kullanıcı adı değiştirme süreci oldukça basit ve sizler de dilediğiniz zaman değişikliğe gidebiliyor ve farklı bir isimle bu mecrada yerinizi alabiliyorsunuz. Bu süreç ise aşağıdaki gibidir:

Instagram kullanıcı adı değiştirme işlemi için android ya da ıos platformlarını kullanabilir ve bilgisayarlarınız aracılığı ile de sorunsuz bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  • Uygulamaya giriş yaptıktan hemen sonra profil bölümünü ziyaret etmeniz gerekiyor. Burada size ait kişisel bilgileri de görebileceksiniz.
  • Sonrasında profili düzenle butonuna tıklamanız gerekiyor ve zaten gerekli işlemi de bu sayfa üzerinde yapacaksınız.
  • Kullanıcı adı yazan kısma değiştirmek istediğiniz kullanıcı adını yazıp bitti demeniz yeterli olacaktır.

Instagram kullanıcı adı değiştirme işlemi bu kadar basit. Artık yeni kullanıcı adınız ile birlikte sosyal mecradaki yerinizi alabilirsiniz. Bu değişiklik ile birlikte arkadaş listenize herhangi bir şekilde bildirim ulaşmıyor ve rahatsızlık vermemiş oluyorsunuz.

Instagram, bu konuda herhangi bir kısıtlama ile karşınıza çıkmıyor. Dilediğiniz zaman değişiklik yapabilir ve hatta eski kullanıcı adınıza da dönüş yapabilirsiniz. İnsanlar sizleri aramak istediklerinde yeni kullanıcı adınızı yazmak durumundalar. Kişisel profillerin yanı sıra şirket hesapları ya da sayfa tarzı oluşumlar için de bu konuda herhangi bir kısıtlama durumu söz konusu değildir. Sizler de dilediğiniz zaman değişikliğe gidebilirsiniz ve bu konuda sorun yaşamayacaksınız.

Yukarıda bahsi geçen adımları takip ettiğiniz takdirde süreci de tamamlamış olacaksınız. Bilgisayar ya da telefon aracılığı ile işlem yapabiliyorsunuz ve yine yukarıdaki adımlar her platform için geçerli olacaktır. Sizler de hemen şimdi deneyebilir ve yeni kullanıcı adlarınız ile birlikte arkadaşlarınızın karşısına çıkabilirsiniz. Güzel bir değişiklik olacağını düşünüyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz