Ana sayfa Mobil Vodafone Bedava Internet Nasıl Kazanılır?

Vodafone Bedava Internet Nasıl Kazanılır?

688
1

Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketi olan Vodafone uluslararası bir telekomünikasyon şirketidir. Vodafone faturalı faturasız rekabette öne çıkabilmek için kampanyalar düzenlemektedir.  Diğer telefon operatöründe olduğu gibi Vodafone‘da bedava internet paketi fırsat ve kampanyaları düzenlemeye başladı.

İnternet paketiniz mi bitti artık üzülmenize gerek yok sizlere oldukça faydası olacak olan kampanya ve fırsatlardan nasıl yararlanabileceğinizin ipuçlarını vereceğiz.  Vodafone bedava internet paketi nasıl yapılır? Vodafone ücretsiz internet paketi nasıl alınır? Bu ve benzer tüm sorularınızın yanıtını sizler için hazırladığımız yazımızda bulabilirsiniz. Güncel Vodafone bedava internet paketleri 2019 hakkında merak ettikleriniz.

Vodafone Yanımda Bedava 2 GB İnternet

Bedava internet kazanmanın en kolay yöntemi olan “Vodafone Yanımda” uygulaması ile tüm Vodafone müşterilerinin bedava internet kazanabileceği en bilinen yollardan bir tanesi. Vodafone Yanımda uygulamasına oldukça önem vermektedir. Aboneler uygulama sayesinde çağrı merkezinde yapılacak tüm işlemleri bu uygulama ile yapabilmektedir. Faturalarınızın detayını görüntüleyebilir, lira yükleme gibi pek çok işleminizi ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz. Yanımda uygulamasını ücretsiz indirip kurduktan sonra haftada bir bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Self Servis Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone abonelerinin Google Play ve IOS mağazalarına giriş yaparak Vodafone Self Servis uygulamasını ücretsiz indirerek kampanyaya dahil olabileceği kullanıcılarını her daim mutlu edecek kampanyalardan bir tanesi. Hattınıza yüklenecek bedava interneti dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Vodafone Yasal E-fatura Hediye İnternet

Vodafone’da doğayı korumak, daha az kağıt kullanımını sağlamak için E-faturaya geçiş yapmıştır. Vodafone aboneleri E- faturaya geçişini sağlayarak ve 15 gün geçerli olmak kaydı ile 1 GB bedava internet hakkını elde edebilirler. Bu kampanyadan E-fatura ve SMS kullanan aboneler faydalanabilmektedir. Bunun için yapmanız gereken EFATURA boşluk yazarak aktif olan E-POSTA adreslerini 7000’e ücretsiz olarak gönderebilirler. Bu işlemi yaptıktan sonra faturalarınızı artık elektronik posta olarak öğrenebilirsiniz. Böylelikle hem doğayı korumuş olacak hem de bedava internet kazanmış olacaksınız.

Vodafone Bedava Sürpriz İnternet Paketi

Vodafone abonelerinin 500 MB bedava internet kazanabilmeleri için NETMB yazarak 3636’ya SMS göndermeleri yeterli olacaktır. Vodafone yapmış olduğu kampanyalarla müşteri sayısını her geçen gün artırmaktadır.

Vodafone 4.5G Müşterilerine Özel 2GB internet Kazanma

Teknoloji hızla gelişmektedir. Özellikle internet alanında adeta çağ atlamış durumda. 4.5G internet hızının Türkiye’ye gelmesi ile Vodafone 3G aboneleri için sürpriz kampanyalar yapmıştır. Hattını 4.5G’ye taşıyan herkes tam 1 ay boyunca geçerli olan 2GB hediye internet kazanmaktadır. Bunun için yapmanız gereken işlem 4.5G yazıp 4545’e mesaj atarak kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Vodafone Yükle Harca Kazan kampanyası

Vodafone’un yapmış olduğu kampanyalar sadece faturalılara özgü değil. Faturasız müşterilerine de özel birçok kampanyalar yapmaktadır. Vodafone hat sahipleri oldukça şanslı yaptığınız harcamaların bonus olarak dönmesi ile sıkıntılı anınızda bu kampanya ile imdadınıza yetişmektedir. Hattınıza ne kadar yükleme yaparsanız kazanımlarınızın o kadar artacağı yükledikçe kazanabileceğiniz sürpriz ödüllerin sizleri beklediği harika bir kampanya olan  “BANANEVAR” kampanyasında 500 dakika ya da 1 GB hakkından yararlanabilmeniz için  “BANANEVAR” yazıp 4455’e ücretsiz mesaj göndererek kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Kampanyası

Konuşmayı sevenler için yine harika bir kampanya ile karşınızdayız! 542 dakika hediye konuşmaktan yararlanmak için yapmanız gereken işlem oldukça basit. 542 DK yazıp 7000’e mesaj atabilirsiniz.

Vodafone  İle Perşembeler Daha Güzel!

Vodafone faturasız hat sahipleri için yine çok güzel fırsatlar sizleri bekliyor. Yaptığınız yüklemenin 100 katı MB kazanmak ister misiniz? Evet yanlış duymadınız. Perşembe günleri yapacağınız 30 liralık yüklemeler ile 3000 MB bedava internet kazanmak hiçte zor değil. Burada önemli olan hediye interneti 1 gün içerisinde kullanmak zorundasınız. Bir sonraki gün hediyeler sıfırlanmaktadır. Sizde Perşembe günleri yükleme yaparak bu kampanyayı değerlendirebilirsiniz. Vodafone ile artık perşembeler daha güzel unutmayın! Ne kadar çok yüklerseniz o kadar çok hediye internet siz değerli abonelerini bekliyor olacak.

1 YORUM

  1. Bunlar aslında bloglama konusunda harika fikirler. Burada bazı hoş faktörlere dokundunuz.
    Herhangi bir şekilde yazmaya devam et.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here