Ana Sayfa Mobil Türk Telekom (Avea) Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom (Avea) Bedava İnternet Kampanyaları

705
0

Avea 205 ülkede 685 operatörle uluslararası dolaşım antlaşmasına sahipti. TTNET ve Avea güçlerini birleştirerek, Türk Telekom ile aynı çatıda toplanarak hayatımıza girmeyi başardı. Bu birleşmeden sonra Türk Telekom abone sayısı epey artmış durumda. Türk Telekom bedava internet kampanyası ile müşterilerin gönlünde taht kurmuş durumda.

Türk Telekom müşterilerine yapmış olduğu özel kampanyalar ile 2019 yılı için bedava internet fırsat ve kampanyaları sunmaktadır.

Türk Telekom Sil Süper İle Bedava İnternet

Türk Telekom kullanıcılarının cepten internet, Muud Premium, Sınırsız konuşma ve daha fazlası için Online İşlemler Uygulamasına giriş yaptıktan sonra Sil Süpür oyununu oynayarak hediyeleri kazanmaya başlayabilirsiniz. Hediyeler her Çarşamba ya da Cuma günü 06.00’a kadar yenilenecektir. Bu kampanyadan faturalı ve faturasız müşteriler yararlanabilir.

Hediye Sosyal Medya Kampanyası

Hediye Sosyal Medya Kampanyası BİMcell, POCELL, PTTcell, Teknosacell, Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Mobildata Jet, Kontrolü SEÇ bu tarifelerin dışındaki Ön ödemeli bireysel tarifelerden biri olan ve Selfy üyesi olmayan bayan müşterilerin faydalanabileceği bir kampanya. 30 günde tek seferde yapacakları 25 TL ve üzeri yüklemeler için Facebook ve Twitter için 1 GB WhatsApp için 1 GB toplamda 2 GB hediye internet kazanabilmektedir. Yapmanız gereken “SOSYAL PAKET “ yazıp 5555’ e göndermek yeterli olacaktır.

Türk Telekom Yükleme Şenliği Kampanyası İle 10 GB Hediye İnternet

Türk Telekom faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği bir kampanya olup Türk Telekom mağazalarından yapılacak TL yüklemeleri bu hediyeyi kazanabilirsiniz. Abonelerin bu kampanyadan yararlanabilmesi için, yükleme yapmadan önce Senlik GB yazıp 5555’ e göndererek katılım yapılması gerekmektedir. Kampanya kaydı başarılı bir şekilde yapıldıktan sonra

40 TL yükleme için 1 günlük 10 GB hediye

50 TL yükleme yapılması durumunda 1 hafta 10 GB hediye

100 TL ve üzeri yükleme yapılması durumunda 1 ay geçerli 10 GB internet hediye

Kampanya geçerlilik tarihi 1 Mart 2019 – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Faturasız hat sahiplerini ilgilendiren coşturan kampanya ile KONYASPORCELL Şampiyon, BURSASPORCELL, Fenercell Şampion,  GSMobile Şampion Tarifelerinden birinde olup Coşturan 3 GB paketi ile her ay 30 TL ve üzeri yükleme yapılması ile 1 GB hediye internet kazanın.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom kullanıcılarının herhangi bir Selfy Mor tarifelerinden birini kullanan abonelerinin 30 TL ve üzeri yükleme yaptıktan sonra “MOR HEDİYE” yazarak 4545’e göndererek bedava internet kazanabilirsiniz.

Haftalık Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un mobil sayfası üzerinden kredi kartı ya da banka kartı ile 15 TL üzerinden yükleme yapan müşterilerine haftalık 1 GB bedava internet vermektedir. Her kullanıcı ayda 1 kere kampanyadan yararlanabiliyor.

Türk Telekom 4.5 G Bedava İnternet Kampanyası

Öncelikle yapmanız gereken hattınızı 4.5 G’ye taşımalısınız. Taşıma işlemi gerçekleştikten sonra kullanıcıların 4.5 G SIM yazarak 5555’ e SMS atmalısınız. Ücretsiz SIM Kart hizmetinin yanında 30 gün geçerli 1 GB internet paketi de ücretsiz olmaktadır. 1 GB bedava 30 gün kullanabileceğiniz internetiniz hattınızda aktif olacaktır.

Cepten Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Cepten bedava internet kampanyası ile Türk Telekom müşterileri için hiçbir şart olmaksızın ve ödeme yapmaksızın haftanın 2 günü bedava internet kullanma hakkı tanımaktadır. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için başvuru yapan ilk bir milyon kişiden biri olmaktır. Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken “HEDİYE 2 GUN” yazarak 5555’ e ücretsiz SMS atmanız yeterli olacaktır. Kampanyanız onaylandıktan sonra 10 GB interneti 2 gün kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Aylık 100 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’dan sınırsız ev interneti abonesi olduktan sonra ilk ay 100 GB internetten ücretsiz yararlanabiliyorsunuz.

Faturasız Hatlara Özel 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Faturasız hat sahiplerine özel bu kampanyadan yararlanabilmeniz için ilk yapmanız gereken yükleme yapmadan önce “1 GB KAZAN” yazarak 5555’e SMS atmalısınız. Onay mesajı geldikten sonra minimum 20 TL hattınıza yükleme yapmanız gerekmektedir.

Hattını Türk Telekom’a Taşıyanlara Bedava İnternet Kampanyası

Hattını Türk Telekom’ a 30 gün içinde taşıyan herkesin yararlanabileceği bir kampanya.  DENEME 500 MB kampanyasından yararlanabilmeniz için öncelikle DENEME yazarak 5555’ e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz