Ana Sayfa Mobil Turkcell Bedava Hediye İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell Bedava Hediye İnternet Nasıl Kazanılır?

1213
0

Türkiye’nin önde gelen iletişim ve teknoloji operatör şirketi olan Turkcell bedava internet kampanyaları ile Turkcell kullanıcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Turkcell’ in hediye internet kampanyası uzun yıllardır devam etmekte olup yapmış olduğu kampanyalar ile kullanıcılarının gönlünde taht kurmuş durumda.

Müşterisine önem veren önemli günlerde bedava internet kampanyaları yapan Turkcell ; sunduğu bedava internet kampanyalarından birçok mobil internet kullanıcısının haberi olmadığı için bu kampanyadan maalesef yararlanamamaktadır. Turkcell’ in hem faturalı hem faturasız kullanıcıları için ayrı ayrı kampanyaları bulunmaktadır.

Türkiye’de mobil hat kullanıcılarının yaşamış olduğu sıkıntıların başında internet paketinin istenilen ihtiyacı karşılayamamasından kaynaklı. Ay sonuna kadar ya kısıtlama olması ya da erişimin kapatılması gibi nedenlerden dolayı mobil hat kullanıcıları tarife aşım ücreti ödemek zorunda ya da ek ücret ödeyerek yeni bir paket almak zorunda kalıyor. Sizler için hazırladığımız bilgilendirme yazımıza göz atarak Turkcell’in bedava internet kampanyalarının detayları hakkında bilgi alabilir, sunduğumuz çözümler ile ek ücret ödeyip yeni bir paket almak zorunda kalmayacaksınız.

Turkcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Ramazan Kampanyası

Ramazan ayına sayılı günler kala Turkcell faturalı ve faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği Turkcell Ramazan Kampanyası ile bedava internet sizleri bekliyor. Yapmanız gereken BİP üzerinden 20 kişiye göndereceğiniz mesaj ile şanslı kişilere 20 GB hediye edilecektir.

Turkcell Platinum Bedava internet Kampanyası

Turkcell Platinum’lu olan abonelerin yararlanabileceği bir kampanya olan ve doğum günlerinde 24 saat geçerli 1GB bedava internet için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Sistem otomatik bu işlemi yapmaktadır.

Turkcell Sürpriz Nokta internet Kampanyası

Turkcell BiP uygulaması ile bedava internet kazanabilmeniz için öncelikle telefonunuza BiP uygulamasının yüklemelisiniz. BiP uygulamasından “Sürpriz Nokta” kampanyasını takip etmelisiniz. Size belirtilen Lokasyonlardan bedava internetinizi kazanabilirsiniz.

Turkcell Yaani Uygulaması ile Bedava internet

Türkiye’nin yerli arama motoru olan Yaani ile birlikte uygulama indirildikten sonra 1 adet arama yapmak. Bu işlemden sonra 1 hafta geçerli olacak hediye internetinizi kullanabilirsiniz.

Toplantıdayım Uygulaması ile 1 GB Bedava internet

Turkcell abonelerinin tek yapması gereken toplantıdayım uygulamasını indirip kullanmaya başlayan kullanıcılarına 1 hafta boyunca 1 GB bedava internet hediye. Apple Mağazaları ve Google Play üzerinden Turkcell Toplantıdayım uygulamasını indirmek. Bu uygulama ücreti 3 TL ’ dir. Kampanyadan faturalı faturasız tüm kullanıcılar yararlanabilir.  Kampanya geçerlilik tarihi 30 Haziran 2019

Turkcell GNÇ 1 GB Bedava internet

Turkcell ‘in 26 yaş aboneleri için yapmış olduğu “Turkcell GNÇ Bedava 1 GB internet” kampanyası ile 1 ay geçerli 1GB bedava internet kampanyasını kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken akıllı cihazınıza BİP uygulamasını indirdikten sonra indirilen uygulamanın sol menüsünde yer alan “Keşfet” bölümüne tıklayarak buradan Turkcell GNÇ’ ye giriş yapmak ve son olarak da GNCGB yazmak olacaktır. Bu işlemlerden sonra 1 ay geçerli olan bedava internet hakkından yararlanabilirsiniz.

Turkcell 4.5G Salla Kazan Bedava internet

Turkcell mobil hat kullanıcılarının bütün işlemlerini yapabilmesi için artık “Turkcell Dijital Operatör” uygulaması var. Bu uygulama ile fatura detaylarını görebilir, paket satın alma diğer işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Turkcell salla kazan kampanyasından yararlanabilmeniz için Turkcell hesabım uygulaması içerisinde yer alan Salla Kazan’ a giriş yaparak telefonunuzu sallamanız gerekmektedir. Böylelikle 10 GB kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan cihaz ve sim kartı 4.5 G ile uyumlu Turkcell Bireysel ve Kurumsal, aktif, ses aboneleri, faturalı ve Hazırkart kullanıcıları yararlanabilmektedir. Hediye kazanma saatleri Pazartesi 09.00 yenilenir ve Pazar 23.50’ ye kadar geçerli olmaktadır.

Turkcell Yeniden Yükle Bedava internet Kampanyası

Turkcell abonelerinin en az 7 ay süre ile faturalı ya da faturasız hatlarına hiçbir yükleme yapmayan kullanıcılarının 7 ay sonunda yapmış olduğu ilk yükleme karşılığında bedava internet kazanma şansı yakalıyor. 1 ay geçerli olan bu kampanya ile 3 GB kazanıyorsunuz.

Turkcell 2DK Bekleyen Kullanıcıya Bedava internet

Turkcell müşteri hizmetleri (Turkcell call center) ile yapılan görüşmelerde 2dk’dan fazla bekleme yaşanırsa bedava internet kazandırıyor.

Turkcell Otomatik Ödeme ile Bedava internet

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için öncelikle otomatik ödeme talimatı ile ilk fatura ödenmesi yeterli olacaktır. Kampanyadan yararlanabilmeniz için başka bir işleme ihtiyaç yoktur. “Otomatik Ödeme” ile 2 GB hediye internet kazanma şansınız olacaktır.

Turkcell PayCell ile 3 GB Bedava internet

Turkcell abonelerinin 2019 yılı içerisinde 3 defa yaptığında Turkcell 3 GB internet kazanabilecekler. Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Paycell Kartınıza 100 TL’lik yüklemede 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. (En fazla 3 kere yapılabilir.)

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava internet

Turkcell GNÇ uygulamasında yer alan “Çatlat” bölümüne giriş yapan kullanıcılar hediye internet kazanma şansını yakalıyor. GNÇ kullanıcıları bu kampanyadan haftada 2 kere yararlanabiliyor.

Turkcell Enflasyonla Topyekün Mücadele Bedava internet

Turkcell Enflasyonla mücadele kampanyasında 4.5 G kullanıcılarının tarifelerini 2’ ye katlayan kampanyadan faydalanabilmeleri için BİP uygulamasından sonra Enflasyonla Topyekün Mücadele kısmına üye olunması gerekmektedir. Yıl sonuna kadar abonelerin tarifeleri 2’ ye katlanacaktır.

Turkcell 61Cell Hediye internet Kazanma

Turkcell’ in Trabzon taraftarına özel bedava internet paketinden yararlanabilmeniz için, 61Cell Gol TS yazıp 2200 ücretsiz göndererek aboneliği başlatıp kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Emocanlar Bedava internet

Turkcell emocanlar kampanyasını TV kanalından takip ederek güncel bedava internet kazanabilirsiniz.

Lifecell ilk Hattım Kampanyası

Okumaya teşvik eden bu kampanya ile Lifecell ilk hattım ile Dergilik’ te çocuk bölümünden 3 dergi indirene aylık 1 GB hediye

Her Gol ile 100 MB Hediye Kampanyası

Turkcell aboneleri için uygulamayı indiren kullanıcıların tarifeye göre her hafta ücretsiz her gol için 100 MB kampanyasına katılım sağlayabilir. Seçilen maçta atılan gol kadar haftalık 100 MB internet kazanırlar. Katılım hakkı biten aboneler ek hak için 3  TL ödemek zorundadır. Kampanya geçerlilik tarihi 31 Aralık 2019

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz