Ana sayfa Mobil Instagram Toplu Takip Bırakma Uygulaması

Instagram Toplu Takip Bırakma Uygulaması

669
0

Fotoğraf ve video paylaşma uygulaması olarak kısa süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başaran Instagram, an itibarıyla en popüler sosyal mecralardan bir tanesidir. Günümüzün büyük bir kısmını insanların ne yaptığını inceleyerek ve izleyerek geçiriyoruz. Keyifli bir uygulama olduğunu da belirtmek gerekiyor ve hikaye özelliğinin dahil edilmesi ile birlikte çok daha dikkat çekici ve özel bir hal aldı.

Takip ettikleriniz ya da takip ettiğiniz kişiler, bu mecrada size ait kimliği bir nebze de olsa ortaya koyuyor ve insanların hakkınızda fikir sahibi olmasına yardımcı oluyor. Şimdi dilerseniz asıl konumuza gelelim ve Instagram toplu takip bırakma uygulaması hakkında sizlere de bilgi vermeye çalışalım.

Takipten çıkmak istediğiniz kişi ya da sayfalar olduğu takdirde bunları tek tek seçmek ve işlem yapmak gerçekten zahmetli oluyor ve bir de takipten çıkacağınız profil sayısı fazla ise gerçekten zaman kaybı yaşayacaksınız. Basit ve kullanışlı bir uygulama sayesinde sizler de saniyeler içerisinde takipten çıkabiliyorsunuz.

Instaclean uygulamasını daha önce duymuş ve hatta kullanmış olabilirsiniz ancak henüz bilgi sahibi olmayanlar için bu uygulamanın ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığını birlikte inceleyelim ve görelim istedik. Silmek istediğiniz hesapların karşısına tik atarak sizler de saniyeler içerisinde işlem yapabilirsiniz ancak burada dikkat etmeniz gereken önemli bir husus var. Gün içerisinde belli bir limit söz konusu ve bu limiti aşmamaya dikkat edin. Aksi takdirde ınstagram uygulaması hesaplarınızı sahte hesap olarak algılıyor ve askıya alabiliyor.

Instagram toplu takip bırakma uygulaması instaclean, son dönemde en çok kullanılan ve indirilen uygulamalardan biri haline geldi ve görevini de kusursuz bir şekilde yerine getiriyor. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra options-select all-unfollow adımlarını takip ederek sizler de 1 saat içerisinde 200 kişiyi takipten çıkartabilirsiniz. Az önce de bahsettiğimiz gibi limiti aşmamanızda fayda var ve 1 saat aralıklarla işlem yapmanız çok daha doğru olacaktır. Bu saye hesaplarınız askıya alınmayacak ve daha da önemlisi sağlıklı bir sürece imza atmış olacaksınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here