Ana Sayfa internet Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Bedava İnternet Veren Uygulamalar

620
0

Kullanıcı sayısını arttırmak ve sahip olunan üyeleri de daha fazla memnun edebilmek adına bazı uygulamalar tarafından bedava internet veriliyor. En doğru reklam çalışmalarından bir tanesi olduğunu düşünüyoruz ve dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden bedava internet veren uygulamalar listesine detaylı bir şekilde göz atmış olalım.

Bip Messenger 

Turkcell kullanıcılarına özel bir iletişim kanalı olan Bip Messenger, sohbet edebileceğiniz ve dosya gönderimi yapabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Arkadaşlarınızla konuştukça ve belli bir limite ulaştığınız takdirde bedava internet kazanma hakkına sahip olacaksınız. Bununla birlikte uygulama tarafından web site üzerinden düzenlenen bilgi yarışması da yine bedava internet kazanma şansınızı belli oranda arttırıyor. Hem eğlenmek hem de kazanç elde etmek isterseniz eğer sizler de bu uygulamayı cep telefonlarınıza indirebilirsiniz.

Hike Messenger

Bip Messenger ile benzer bir uygulama ile karşınızdayız. Uygulama tamamen ücretsiz ve indirip telefonlarınıza kurduğunuz takdirde sizler de bedava internetinizi kazanıyorsunuz. Bununla birlikte uygulamanın reklamını yapar ve arkadaşlarınızı davet ederseniz 20mb internetiniz de hesaplarınıza eklenecektir. Son dönemdeki en popüler uygulamalardan bir tanesi olduğunu da belirtmek gerekiyor ve ne kadar çok arkadaş davet eder ve kabul görürseniz alacağınız internet de o kadar fazla olacaktır. Dilerseniz hemen şimdi uygulamayı indirebilir ve arkadaşlarınızı davet etmeye başlayabilirsiniz.

Databack

Bedava internet veren uygulamalar arasında önemli bir yere sahip olan bir diğer isim ise Databack olarak karşımıza çıkıyor. Bu uygulama sizlere reklam videoları izletiyor ve izlediğiniz videolar karşılığında internet kazanıyorsunuz. Eğlenceli içerikler izleyerek bedava internete sahip olmak gerçekten güzel bir eylem. Yine birçok uygulamada olduğu gibi bu uygulamada da arkadaşlarınızı davet etmeniz gerekiyor ve her davete ek paket elde ediyorsunuz. Arkadaş çevreniz geniş ise ve onlar da bedava internet kazanmak istiyorsa bu uygulama kesinlikle en doğru tercihlerden bir tanesi olacaktır.

İnternet paketiniz yetmiyorsa eğer bedava internet veren bu tür uygulamalardan yardım alabilir ve sizler de herhangi bir ücret ödemeden bedava internet kazanma şansı elde edebilirsiniz. Üstelik çok fazla zaman harcamanıza da gerek kalmıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz