Ana Sayfa instagram Instagram Hikayeye Gizli Bakma

Instagram Hikayeye Gizli Bakma

736
0

Günümüzün büyük bir kısmını sosyal medyada geçirmeye devam ediyoruz. Arkadaşlarımız ya da hayranı olduğumuz sanatçılar ne yapıyor? Sorusunun cevabını da instagram gibi uygulamalar sayesinde alabiliyoruz. Artık herkes yediğini içtiğini bu platformda paylaşıyor ve hikaye atmaya da devam ediyorlar. Peki bir hikayeyi stolklamaya ne dersiniz? Instagram hikayeye gizli bakma işleminin nasıl yapılacağını ve hangi uygulamadan yardım alacağınızı anlatmaya çalışacağız.

Bildiğiniz gibi instagram, oldukça işlevsel bir uygulama ve her geçen gün yepyeni bir özellikle ile karşımıza çıkarak bizleri kendisine bağlamaya devam ediyor. Hikaye özelliği de bunlardan bir tanesidir. Kısa süreli hikayeleriniz ile birlikte daha kalabalık bir kitleye erişim sağlayabiliyor ve daha da önemlisi hikayelerinizi 24 saat boyunca profilinizde tutabiliyorsunuz.

Takip ettiğiniz kimselerin hikayelerine ya da hayranı olduğunuz kişilerin hikayelerine gizlice bakabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu eski sevgiliniz de olabilir ya da uzun süredir hoşlandığınız ancak bir türlü açılamadığınız karşı cins de olabilir… Bu eylemi başarılı bir şekilde yerine getirmek istiyorsanız eğer uygulama desteği almak durumundasınız.

Instagram ne yazık ki tek başına yeterli gelmiyor ve indireceğiniz Story saver uygulaması ile birlikte gizliliğinizi korumayı başaracaksınız. Bu sayede hikayeye baksanız bile karşı taraf isminizi hiçbir şekilde görmeyecek ve sizler de stolk işlemini başarılı bir şekilde yerine getireceksiniz.

Uygulama Nasıl Kullanılır?

Story saver uygulamasını sizler de mağazalar aracılığı ile ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. İndirdikten sonra instagram kullanıcı adı ve şifreleriniz ile birlikte hesaplarınıza giriş yapmanız gerekiyor. Merak etmeyin herhangi bir şekilde güvenlik açığı ya da kişisel bilgilerinizin paylaşılması gibi bir durum asla ve asla söz konusu değildir. Uygulama için yapılan yorumları incelediğinizde yine bu uygulamanın ne kadar güvenilir ve tercih edilebilir olduğunu sizler de daha net bir şekilde göreceksiniz.

Giriş işlemlerini sorunsuz bir şekilde yerine getirdiğiniz takdirde, takip ettiğiniz kişilerin paylaştığı tüm hikayeler sıralı bir liste halinde karşınıza çıkıyor. Hangi hikayeyi isterseniz on açabilir ve izleyebilirsiniz. Peki isminiz ya da kullanıcı adınız görünecek mi? Kesinlikle hayır. Eski sevgilinizi hali hazırda takip ediyor ancak onunla ilgilenmediğinizi ispat etmek istiyorsanız eğer bu uygulama kesinlikle işinize yarayacaktır.

Hikayeleri stolklayarak izlemek mümkün ve isminizin herhangi bir şekilde görünmeyeceğini de bir kez daha hatırlatmak isteriz. Bu konuda bir sorun yaşamayacaksınız ve kusursuz bir işleyişe sahip olduğunu da hatırlatmak isteriz.

instagram Hikayeleri Download Edebilirsiniz

Bahsi geçen işlemlerin direkt instagram uygulaması üzerinden yapılması aslında çok daha hoş olacaktır ve kim bilir belki instagram bu tür özellikleri de ilerleyen dönemlerde bizimle buluşturmayı düşünebilir.

Story saver, adından da anlaşılacağı gibi hikayeleri indirmenize ve cihazlarınıza kaydetmenize de en iyi şekilde yardımcı oluyor. Takip ettiğiniz kişilerin hikayeleri hoşunuza gittiyse eğer ya da sizler için bir anlam taşıyorsa, bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir ve uygulama aracılığı ile hikayeleri de cihazlarınıza aktarabilirsiniz. Bilgisayarlarınızda olduğu gibi mobil cihazlarınızda da sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.

Uygulama ile ilgili yapılan yorumları incelerseniz eğer binlerce kullanıcının bu ayrıcalıklardan fazlasıyla memnun olduğunu ve uygulamayı da şiddetle tavsiye ettiklerini sizler de göreceksiniz. Bu deneyimi yaşamak isterseniz eğer hemen şimdi download işlemini başlatabilir ve sizler de ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Hikayelere gizli bakmak ve daha da önemlisi istediğiniz hikayeyi cihazlarınıza indirmek artık mümkün ve bunun için herhangi bir ücret ödemenize de gerek yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz