Ana Sayfa Mobil Huawei Arama Yönlendirme Nasıl Yapılır?

Huawei Arama Yönlendirme Nasıl Yapılır?

338
0

Meşgul olduğunuzda, telefonlarınız kapalı olduğunda ya da insanların size ulaşmasını istemediğiniz anlarda yapabileceğiniz bir şeyler var. Huawei arama yönlendirme nasıl yapılır? Sorusuna yanıt vererek bu detayı hep birlikte ele almış olacağız.

Yeni dönem ile birlikte markanın tüm modellerinde arama yönlendirme ayrıcalığının yer aldığını görebiliyoruz. Sizler de yoğun bir gün geçiriyor ve telefonlarınıza bakacak vakit bulamıyorsanız, arama yönlendirme ile birlikte insanları bilgilendirebilirsiniz.

Huawei marka telefonların birçok modelinde bu özellik mevcut ve sizler de basit adımlarla birlikte arama yönlendirmeyi aktif hale getirebiliyorsunuz. Dilerseniz sürecin nasıl işlediğini ve neler yapmanız gerektiğini de hep birlikte inceleyelim ve konu ile ilgili soru işaretlerini de ortadan kaldırmış olalım.

Huawei Arama Yönlendirme

– Telefon simgesine dokunduktan sonra ayarlar menüsüne geçiş yapmanız gerekiyor.

– Ayarlar menüsünde çok fazla seçenek var ancak bizler bu seçenekler arasından arama yönlendirmeyi tercih edeceğiz. Devamında ise her zaman yönlendir butonuna tıklamamız gerekiyor.

– Yönlendirmek istediğimiz numarayı girdikten sonra ise etkinleştir butonuna tıklıyoruz.

– Tebrikler! Artık gelen aramalarda sizler de yönlendirme işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilecek ve kendi işlerinize odaklanabileceksiniz.

Yoğun günlük hayatlarınızda telefon ile çok sık meşgul olmak istemiyor ve aramalara ayıracak vakit bulamıyorsanız eğer yapmanız gereken tek şey budur. Arama yönlendirme sayesinde sizler de aramaları farklı bir numaraya devredebilirsiniz.

Telefon Meşgulken Yönlendirme

– Telefon uygulamasını açtıktan sonra yine ayarlar menüsüne geçiş yapıyoruz.

– Hemen ardından arama yönlendirme butonu ile birlikte devam ediyor ve meşgul olduğunda yönlendir seçeneğini işaretliyoruz.

– Yönlendirmek istediğiniz numarayı girip etkinleştir butonuna bastığınız takdirde sizler de süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamış olacaksınız.

Meşgul olduğunuz anlarda gelen aramaları bu sayede yönlendirme şansına sahip oluyorsunuz ve bu yönlendirme karşı tarafa da bildirim olarak aktarılıyor. Yoğun anlarınızda ya da birileriyle konuşurken çağrı alırsanız eğer, yönlendirme devreye girecek ve sizi rahatsız etmeyecektir.

Ulaşılamadığında Yönlendirme

– Telefon uygulamasını açın ve ayarlar penceresine giriş yapın.

– Arama yönlendirme seçeneği sonrası ulaşılamadığında yönlendir butonunu kullanın ve bu seçeneği aktif hale getirin.

– İlgili numarayı girmeniz gerekiyor ve etkinleştirme öncesi bunu da yapmalısınız.

Artık ulaşılamadığınız anlarda da karşı tarafa bildirim göndermek çok basit bir hale gelecek ve bunu sizler de kullanabileceksiniz. Telefon ile içli dışlı olan ve günün büyük bir kısmını yine bu cihazlar ile geçiren insanlar için harika bir fırsat olduğunu düşünüyoruz.

Bazı operatörler, çok daha profesyonel bir çeşitlilik sunuyor ve bunun için ücret talep ettiklerini de hatırlatmak isteriz.

Arama yönlendirme, ihtiyacınız olan hizmetlerden bir tanesidir. İnsanlar sizi merak ediyor ve arayıp ulaşamadıkları takdirde endişeleniyorlar. Bu sorunu ortadan kaldırmak adına yönlendirme ayrıcalığından faydalanabilir ve farklı durumlarda da yine bu hizmeti değerlendirebilirsiniz.

Huawei arama yönlendirme işlemini yalnızca cihazlarınız kapalı olduğunda değil, aynı zamanda meşgul olduğunuzda ya da farklı bir görüşme yaparken de kullanabiliyorsunuz. Az önce de söylediğimiz gibi fazlasıyla işlevsel bir çalışma ve milyonlarca cihaz kullanıcısı da bu hizmetten en iyi şekilde faydalanmaya devam ediyor. Sizler de yukarıda bahsi geçen adımları takip ederek süreci sonuçlandırabilir ve yönlendirme işlemini sorunsuz bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Arama yönlendirme hizmeti almak için herhangi bir ücret ödemeyeceğinizi de belirtmek isteriz ve eğer operatör destekli özel bir hizmet talebinde bulunmuyorsanız, ödeme yapma gibi bir zorunluluk da karşınıza çıkmayacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz