Ana Sayfa Mobil Vodafone Numara Değiştirme Nasıl Yapılır?

Vodafone Numara Değiştirme Nasıl Yapılır?

373
0

Ülkemizde hizmet veren Gsm operatörlerinden bir tanesi olan Vodafone, sunduğu ayrıcalıklar ile birlikte kısa süre içerisinde sayısız üyeye ulaşmış durumda. An itibarıyla en kalabalık ailelerden bir tanesi olduğunu görebiliyoruz ve özellikle öğrenciler tarafından daha yoğun bir şekilde tercih ediliyor.

Vodafone numara değiştirme nasıl yapılır? Sorusuna yanıt vermeden önce operatör hakkında konuşacağız ve merak ettiklerinizi de yanıtlamaya çalışacağız. En uygun tarifeler ile birlikte her bütçeye hitap etmeyi başaran özel bir marka olduğunu belirtmek gerekiyor. Özellikle ek paketlerde sunduğu avantajlar ile birlikte bütçe dostu olarak nitelendirildiğini de belirtmek isteriz. Sizler de detaylı bir kıyas yaptığınızda bunu net bir şekilde görebilecek ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Dilerseniz ana konumuza dönelim ve numara değişikliği için neler yapmanız gerektiğine hep birlikte göz atalım. Sahip olduğunuz numaradan sıkılmış olabilirsiniz ya da ezberleme konusunda sorun yaşıyor da olabilirsiniz. Bu tür durumlarda 18.9 lira karşılığında numara değişikliği yapma hakkından faydalanabiliyorsunuz. Birçok operatör hali hazırda bu hizmeti vermiyor ve Vodafone kullanıcılarına özel bir çalışma olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Çağrı Merkezi ile Vodafone Numara Değiştirme

542’yi tuşlayarak sizler de çağrı merkezi çalışanlarına ulaşabilir ve numara değiştirme talebinizi detaylı bir şekilde aktarabilirsiniz. Öncelikli olarak neden numaranızı değiştirmek istediğiniz soruluyor ve yanıt aldıktan hemen sonra sizin için uygun numaraları sıralıyorlar. Ne yazık ki belirlediğiniz numarayı seçme gibi bir lükse sahip değilsiniz, bu yüzden Vodafone tarafından önerilenleri tercih etmeniz gerekecektir.

Numara değişikliği, çağrı merkezi personeli tarafından dakikalar içerisinde gerçekleştiriliyor ve sizler de yeni numaralarınız ile birlikte devam edebiliyorsunuz. Buradaki en büyük sıkıntı ise, rehberinizdeki kişilere yeni numaranızı iletmeniz ve bildirmeniz olacaktır. Eğer bu durum sizler için sorun teşkil etmiyorsa dilediğiniz zaman numara değişikliği yapabilirsiniz.

Vodafone Şubeleri ile Vodafone Numara Değiştirme

Şehrinizde bulunan herhangi bir Vodafone şubesine giderek başvurularınızı yaptığınızda da bu talebinize yanıt alabiliyorsunuz. Vodafone şubeleri bu işlem için kimlik belgesi isteyecektir ve hattın size ait olduğu tespit edildiği takdirde numara değişikliği talebiniz dakikalar içerisinde onaylanacaktır. Az önce de ifade ettiğimiz gibi bu hizmeti alabilmek için 18.9 lira gibi bir ödeme yapmanız gerekiyor. Bu ödemeyi şubeye yapabileceğiniz gibi dilerseniz faturaya ek olarak da ödeme şansına sahipsiniz.

Yeni numaranız kullanıma açıldığı takdirde sizlere bir mail ve bilgilendirme mesajı da iletilecektir. Kullanıma hazır hale gelen numaranızı rehberinizdeki kişiler ile paylaşabilir ve aramalarınızı da yine bu numara üzerinden yapabilirsiniz.

Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi bu konuda hizmet veren ender firmalardan bir tanesidir ve hali hazırda diğer firmalardan bir adım önde olmasının en önemli nedenlerinden biri de kesinlikle budur. Sahip olduğunuz numarayı beğenmiyor olabilirsiniz ya da ezberleme konusunda sıkıntı yaşamanız da gayet geçerli bir sebeptir. Bu tür durumlarda sizler de numara değişikliği yaparak devam edebilirsiniz.

Vodafone, size özel birtakım numaralar sunacaktır ve bu listede yer alan numaralar arasından seçim yapabiliyorsunuz. Kendi belirlediğim numarayı alabilir miyim şeklinde çok fazla soru geliyor ancak bu ne yazık ki mümkün değil. Eğer dilerseniz özel numara alımlarını hat sahibi olmadan önce yapabilirsiniz ve bunun için ekstra ödeme yapmanız gerektiğini de hatırlatmak isteriz. Vodafone, ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor ve birçok farklı konuda müşterilerinin taleplerine de doğrudan yanıt vermeyi başarıyor. Sizler de bu aileye katılım sağlayabilir ve ayrıcalıklardan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz