Ana sayfa Sosyal Medya Tik Tok Video İndirme Nasıl Yapılır?

Tik Tok Video İndirme Nasıl Yapılır?

1016
0

Ses getiren uygulamalardan bir tanesi olan Tik Tok, yeni dönemde de fark yaratmaya devam ediyor. Tik tok video indirme işleminden bahsetmeden önce dilerseniz uygulamaya hep birlikte göz atalım…

Üye sayısını her geçen gün arttıran uygulama ile birlikte sizler de kısa vidyolar çekebilir ve sosyal medyada fenomen haline gelebilirsiniz. Mizahi ögeler barındıran vidyolar ile birlikte dramı da işleyebilirsiniz ev günümüzde en çok bu kategorideki vidyolar ilgi görüyor ve kısa süre içerisinde sayısız paylaşım alıyor. Eğer sesinize güveniyorsanız şarkı söyleyebilir ve düet yapabilirsiniz. Tüm bunlara imkan veren uygulama, ücretsiz olarak hizmet veriyor ve milyonlarca insan tarafından indirilmiş durumda.

Peki bu uygulamada hoşunuza giden vidyoları nasıl indirebilirsiniz? Tek bir tık ile bu işlemi gerçekleştirmek mümkün ve dilerseniz detayları inceleyerek devam edelim…

Tik Tok Video İndirme

– İndirmek istediğiniz vidyonun hemen sağ tarafında yer alan paylaş butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

– Karşınıza yeni bir pencere çıkacak ve burada yer alan ‘’Video indir’’ butonu ile birlikte sizler de download işlemini saniyeler içerisinde yerine getirebileceksiniz. Eğer ayarlar kısmında bir değişiklik ya da oynama yapmadıysanız, indirdiğiniz tüm videolar ya da paylaşımlar, galeri bölümünüze aktarılacaktır ve burada bir dosya oluşturularak sizinle paylaşılıyor.

– Tik Tok ana sayfasında önerilenler başlığı altında sayısız vidyo var ve bu vidyoları da yine tek bir tık ile cep telefonlarınıza indirmeniz mümkündür. Vidyoya birkaç saniye basılı tuttuğunuz takdirde vidyoyu indir butonu karşınıza çıkacaktır. Bu buton ile birlikte download yapabiliyorsunuz.

– Eğer olumsuz bir durum söz konusu ise ve vidyoya tıklamanıza rağmen indirme ya da benzer bir buton karşınıza çıkmıyorsa direkt olarak Tik Tok sitesi üzerinden de işlem yapma şansına sahipsiniz. Paylaş butonuna tıkladıktan sonra bağlantıyı kopyalayabilir ve sizler de resmi site üzerinden indirme yapabilirsiniz.

Tik Tok’tan Video İndiremiyorum?

Tik tok kullanıcılarının yaşadığı en büyük sorunlardan bir tanesi de vidyo indirme eyleminin gerçekleştirilemiyor olmasıdır. Bunun bir tek nedeni var ve ilgili kişinin indirme işlemine izin vermiyor oluşudur. Profil ayarları seçeneğini kullanarak sizler de vidyo indirme işlemini engelleyebilirsiniz. Eğer ilgili kişi bu tür bir işlem yaptıysa ne yazık ki bu sorunu yaşamanız mümkündür. Endişe etmenize gerek yok çünkü bağlantıyı kopyalayarak resmi site üzerinden indirme işlemi yapabiliyorsunuz ve en azından böyle bir alternatifiniz olduğunu belirtmek isteriz.

Doğrudan indirme yapamadığınız durumlarda vidyo bağlantısını paylaşabilir ve resmi site üzerinden indirme yapabilirsiniz. Bu sorunun çözümü bu şekilde çözümleyebiliyoruz ve sizler de resmi siteyi kullanabiliyorsunuz.

Tik Tok, sıra dışı bir vidyo paylaşım uygulaması olarak hizmet veriyor ve özellikle sosyal mecralarda çok fazla paylaşım alan vidyolara ev sahipliği yapıyor. Kullanıcı sayısını her geçen gün biraz daha arttıran bu uygulama ile henüz tanışmadıysanız eğer sizler de ücretsiz olarak hesap oluşturabilir ve bu ailenin bir parçası haline gelebilirsiniz.

Tik Tok Uygulaması Video İndirme Programları

Elbette uygulama yardımı da alabilirsiniz ve bu konuda hizmet veren ücretsiz uygulamaların sayısı da çok fazla ancak zararlı yazılımlar olduğunu düşünüyor ve kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Az önce de ifade ettiğimiz gibi Tik Tok video indirme zaten sizlere alternatif seçenekler sunuyor ve uygulamalara da ihtiyacınız kalmıyor. Eğer çok ısrarcı iseniz mağazalardan bu uygulamaları indirebilir ve download için destek alabilirsiniz. Editörlerimiz ise bu konuda sizleri bir kez daha uyarıyor ve tavsiye etmediklerini hatırlatıyorlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here