Ana Sayfa Whatsapp Whatsapp Herkesten Silinen Mesajları Görme

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajları Görme

777
0

Silinen mesajlar merak konusu ancak bu yazımız ile birlikte ‘’Whatsapp herkesten silinen mesajları görme’’ işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilecek ve sizler de bu mesajları görüntüleyebileceksiniz.

Bildiğiniz gibi yakın zamanda Whatsapp bir güncelleme ile karşımıza çıktı ve gönderdiğimiz mesajları hem kendimizden hem de karşı taraftan silmemizi sağladı. İstenmeyen mesajları tek bir tık ile saniyeler içerisinde silebiliyoruz ve görüldü işaretinden hızlı davrandığımız takdirde karşı tarafta yazdığımız ya da gönderdiğimiz şeyi göremiyor. Peki karşı tarafın sildikleri bizi merak ettirmiyor mu? Gizem her zaman merak uyandırır ve Whatsapp uygulamasındaki gizemi çözmek için az sonra bahsedeceğimiz adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Unseen-No Last Seen

Whatsapp silinen mesajları görüntülemek için ek bir uygulamadan yardım almanız gerekecektir. Android kullanıcıları için özel olarak hazırlanan Unseen-No Last Seen uygulaması bu bağlamda bizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor ve mesajlar silinse bile sorunsuz bir şekilde görüntüleme şansı elde ediyorsunuz.

Whatsapp’ı daha kullanışlı ve işlevsel hale getirmek adına piyasaya sürülen çok sayıda yardımcı program var ve bu program da onlardan bir tanesidir. Hemen şimdi Google Play mağazalarına giriş yaparak ilgili programı download edin ve sonrasında programa giriş yaparak Whatsapp’ı seçin. Bazı izinler gerekiyor ve bu izinleri de vermeniz şart.

Erişim izni verdiğiniz takdirde programı kullanabilirsiniz ancak izinleri iptal ettiğinizde ne yazık ki programdan faydalanamıyorsunuz. Süreç tamamlandıktan sonra program kullanıma hazır ve artık mesajlar silinse bile Unseen programı tüm mesajları yedekleyeceği için dilediğiniz zaman bu mesajlara erişim fırsatı sunacaktır.

Unseen programına giriş yaptığınızda tüm yazışmalarınızın kopyasının olduğu bir dosya göreceksiniz. Yazışmalar ile birlikte karşı tarafın sildiği mesaj ve görseller de yine bu dosya içerisinde yerini almış olacaktır. Bu sayede sizler de anlık ya da ilerleyen zamanlarda ne zaman isterseniz tüm mesajları okuyabilecek ve görüntüleyebileceksiniz. Gayet kullanışlı bir program ve son dönemde binlerce kişiye de ulaşmayı başarmış durumda.

Herkesten Sil Özelliği Kapatılabiliyor mu?

Herkesten sil özelliğini elbette kapatabiliyorsunuz ve bunun için de GBwatsapp uygulamasına ihtiyacınız olacaktır. Herkesten sil özelliğini kapattığınız takdirde karşı taraf gönderdiği mesajı silemeyecektir. Bu sayede gönderilen hatalı ya da istem dışı mesajları bile görüntüleme şansına sahipsiniz. Silme eylemine herhangi bir şekilde izin verilmiyor ve farklı bir kayıt dosyası ya da alanına da ihtiyaç duyulmuyor.

GBwhatsapp uygulamasına giriş yapın ve sağ üst köşede yer alan seçenekler menüsüne adım atın.

Privacy yani gizlilik sekmesine dokunun.

Son olarak Disable-Anti ve Revoke adımlarını takip ederek aktifleştirme işlemini yapın. Tebrikler! Artık tarafınıza gönderilen herhangi bir mesaj silinemeyecek ve silme eylemi pasif hale getirilecektir. Bu yöntem çok daha kolay gibi görünüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz