Ana sayfa instagram Instagram Çıkartma Nasıl Gönderilir?

Instagram Çıkartma Nasıl Gönderilir?

163
0

İletişimi çok daha eğlenceli hale getirmek mümkün ve whatsapp ile birlikte instagram da bu konudaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Instagram’da çıkartma nasıl gönderilir? Sorusuna bu azımızda yanıt vermeye çalışacağız ancak öncesinde dilerseniz çıkartmalar hakkında detaylı bilgi verelim…

Whatsapp Messenger’ın yanı sıra Facebook Messenger da bu konuda oldukça başarılı ve insanların çıkartmalara gösterdiği ilgi ile birlikte farklı sosyal medya platformları da buna ayak uydurmuş durumda.

Sizler de yeni dönemde instagram direct message üzerinden çıkartma gönderebiliyorsunuz ve bu sayede iletişimi daha eğlenceli ve daha dikkat çekici hale getirmek de mümkün hale geliyor. Çıkartmalar, görsellerin süslediği ve duygu durum detayını daha net bir şekilde ifade edebilen unsurlardır. Geliştirilebilir olmaları da en önemli detaylardan biri ve dilerseniz kendi çıkartmalarınızı da hazırlayabiliyorsunuz.

Gönderim için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok ve zaten uygulama içerisinde bu ayrıcalık sizlere en iyi şekilde sunuluyor. Dilerseniz nasıl gönderim yapabileceğinizi ve bu süreçte sizleri nelerin beklediğini de hep birlikte incelemiş olalım.

Instagram’da Çıkartma Nasıl Gönderilir?

– Öncelikli olarak instagram hesaplarınıza giriş yapmanız gerekiyor ve hemen ardından mesajlaşma penceresini açabilirsiniz.

– Mesaj yama kutusunun hemen yanında gif/çıkartma butonu yer almaktadır ve bu butona dokunduğunuz takdirde uygulamaya ait olan sayısız çıkartma sizlere sunulacaktır.

– Çıkartmalar ile birlikte burada gifler de yer alıyor ve dilerseniz hareketli nesneleri de dm aracılığı ile gönderebilirsiniz. Arama butonunu kullanarak arama da yapabiliyorsunuz ya da direkt olarak popüler gif veya çıkartmaları da yine tek bir tık ile gönderme şansına sahipsiniz.

– Çıkartmaların üzerine gelerek birkaç saniye basılı tuttuğunuz takdirde bu çıkartmanın hangi firmaya ait olduğunu ve yine firmalara ait olan diğer tüm çıkartmaları da görüntüleme şansına sahip oluyorsunuz. Favori bir firmanız varsa eğer o firmanın tüm çıkartmalarına ulaşabilir ve kullanım sağlayabilirsiniz.

Dm Kutusunda Çıkartma Sembolü Yer Almıyor?

Çıkartma ya da Gif göndermek istiyorsunuz ancak dm kutusunu açtığınızda bu tür bir seçeneğin olmadığını görüyorsanız, uygulamanın güncel olmadığını belirtmek isteriz. Instagram uygulamasını güncellediğiniz takdirde bu sorunun kısa süre içerisinde ortadan kalkacağını hatırlatmak gerekiyor. Buna rağmen çıkartma sembolünü görüntüleyemezseniz, ön belleği ve çerezleri temizlemeyi deneyebilirsiniz. Farklı yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi bir uygulamadaki çerez ve ön bellek temizliği işlemi uygulamanın çalışmasını kesinlikle olumlu etkileyecektir ve bu durum instagram için de geçerlidir.

Sorun yaşadığınız anlarda tavsiyelerimizi yerine getirebilir ve sizler de çıkartma butonuna kısa süre içerisinde erişim sağlayabilirsiniz.

Instagram Çıkartmalar Ücretli mi?

Uygulama içerisinde yer alan çıkartmalar elbette ücretsizdir ancak satın almak isterseniz eğer firmaların web sitelerinden alış veriş yapabiliyorsunuz. Sadece bu hizmeti sunan çok sayıda firma var ve bazı çıkartmaları da belli bir ücret karşılığında sizlere sunuyorlar.

Çıkartma butonuna bastığınız takdirde bunu sizler de daha net bir şekilde görebileceksiniz ve eğer dilerseniz hoşunuza giden bir çıkartmayı satın alabilirsiniz. Çıkartmalar sayesinde iletişim daha eğlenceli bir hal alıyor ve o anki sohbete uygun bir çıkartma ile birlikte sizler de duygu durumunuzu daha net bir şekilde yansıtabiliyorsunuz.

Milyonlarca insan tarafından tercih edilen instagram uygulaması, her geçen gün daha popüler hale geliyor ve çıkartmalar ile birlikte bu popülarite biraz daha güçlenmiş durumda. Sohbetlerinizi daha keyifli kılmak adına sizler de kullanabilir ve çıkartmaların yanı sıra gif desteği ile de bunu daha keyifli hale getirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here